Filipos22 Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Zdravím, potřebuji poradit s topením na mé 205-ce. Pořád se mi zdá, že to málo topí. Po zahřátí sice fouká teplý vzduch, ale neni to nic moc. Minulý týden jsem vyměnil termostat, ale žádná změna nenastala. Výměník zanesený není, před rokem se měnil z důvodu netěsnosti. Zavzdušněný by to taky nemělo být, z ovzdušňováku na hadici, která vede z výměníku (u stěny) teče voda bez bublin. Je možné, že je tam třeba zlomená ovládací klapka nebo tak něco, rozebíral to už někdy někdo? Když sáhnu na trubky výměníku, který koukají ze stěny mezi motorem a kabinou, téměř si spálím prsty. Tak nevím kde je zakopanej pes Od ovládacího kolečka vede struna kamsi k výměníku, ale nechci to rozebírat stylem pokus-omyl. Děkuji za každou radu. Citovat
Filipos22 Odesláno 23. únor 2011 Autor Odesláno 23. únor 2011 to opravdu nikdo nerozebíral topení na 205-ce? Citovat
Maverick Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 No já měnil radiátor topení ve 205, ale ten systém jako takovej si nějak nemůžu vybavit. Každopádně řešil jsem ten samý problém. Trubky horký a auto stejně netopilo tak, jak bych chtěl. Byla to moje druhá 205 a upřimně, ani ta první moc netopila. Srovnávám to se 405-kou, kde je topení snad ještě původní a topí to tak, že se tam dá v zimně jezdit v plavkách. Citovat
Filipos22 Odesláno 23. únor 2011 Autor Odesláno 23. únor 2011 Díky za info. Možná je to vlastnost, o víkendu zkusím podívat na to ovládání jestli tam neni zakopanej pes:myslim Citovat
dobrmik Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 řekl bych že u nějakých je to nemoc...taky nám to nějak zvlášt netopí.... Citovat
Filipos22 Odesláno 25. únor 2011 Autor Odesláno 25. únor 2011 Jestli bude o víkendu čas tak se na to mrknu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.