Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, potřebuji poradit s topením na mé 205-ce. Pořád se mi zdá, že to málo topí. Po zahřátí sice fouká teplý vzduch, ale neni to nic moc. Minulý týden jsem vyměnil termostat, ale žádná změna nenastala. Výměník zanesený není, před rokem se měnil z důvodu netěsnosti. Zavzdušněný by to taky nemělo být, z ovzdušňováku na hadici, která vede z výměníku (u stěny) teče voda bez bublin. Je možné, že je tam třeba zlomená ovládací klapka nebo tak něco, rozebíral to už někdy někdo? Když sáhnu na trubky výměníku, který koukají ze stěny mezi motorem a kabinou, téměř si spálím prsty. Tak nevím kde je zakopanej pes :roll Od ovládacího kolečka vede struna kamsi k výměníku, ale nechci to rozebírat stylem pokus-omyl. Děkuji za každou radu.

Odesláno

No já měnil radiátor topení ve 205, ale ten systém jako takovej si nějak nemůžu vybavit. Každopádně řešil jsem ten samý problém. Trubky horký a auto stejně netopilo tak, jak bych chtěl. Byla to moje druhá 205 a upřimně, ani ta první moc netopila. Srovnávám to se 405-kou, kde je topení snad ještě původní a topí to tak, že se tam dá v zimně jezdit v plavkách.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...