Fik 11 Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 při stahování zadního brzdového bubnu se musí povolit i ta velká matka se šestihranem 32mm,co je uprostřed v ose bubnu? Citovat
Ferry Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 u 106 je v bubnu nalisovano lozisko, takze ano, musis povolit tu matici Citovat
PetrRS Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 asi jsem blbej ale já tam žádnou matku nemám... na přední nápravě jo, ale na zadní ne... Citovat
Jeny Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 petr: je pod tou středovou plechovou krytkou;) Citovat
PetrRS Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 petr: je pod tou středovou plechovou krytkou;) diky Jeny, zase jsem o chlup chytřejší Citovat
106sťák Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 jinak až ji budeš utahovat tak na krev;) Citovat
Fik 11 Odesláno 18. únor 2011 Autor Odesláno 18. únor 2011 dík za radu.Jak jsem zjistil,zaseklo se mi zadní kolo.Dopředu to jelo ale dozadu ne.Důvod byl upadlý obložení ze skoro nových paken!!Ti mizerové tak šetří lepidlem,že to ani pořádně nedrží. Citovat
Fik 11 Odesláno 26. únor 2011 Autor Odesláno 26. únor 2011 Co to bylo za značka ještě nevím.Původní pakny jsem tam nedával já.Jedině že by to bylo někde vyražený?Až to zase rozeberu a seženu nějakú paknu,dám vědět. Citovat
ozzy56 Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Co to bylo za značka ještě nevím.Původní pakny jsem tam nedával já.Jedině že by to bylo někde vyražený?Až to zase rozeberu a seženu nějakú paknu,dám vědět. zkusil jsi ty pakny reklamovat, když byly zánovní? Citovat
Fik 11 Odesláno 26. únor 2011 Autor Odesláno 26. únor 2011 Zánovní nebyly.Lepší by bylo napsat ne moc ojetý.A jak reklamovat,když je tam dával předchozí majitel?Mohli tam bejt kdoví jak dlouho. Citovat
Welis Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Neměl si zatáhlou ruční brzdu ? to se to utrhne raz dva když to v tehle kose pěkne zmrzne :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.