godzila.01 Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Celkem fofr servis ... Co ta sranda stála a co ti tam namontovali za značku ... ? Citovat
Edison Odesláno 18. únor 2011 Autor Odesláno 18. únor 2011 Objednal jsem walkera, tak mám walkera. Kompletně. Celkem 5,5 ticek za oba díly, montážní materiál (spony) a práce. Šikovní kluci, se kterejma se dá dobře mluvit a vybírat i po objednávce na místě. Citovat
godzila.01 Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 To v rámci možností není tak tragická cena .... Citovat
Edison Odesláno 18. únor 2011 Autor Odesláno 18. únor 2011 Já vim, proto jsem to normálka akceptoval... Citovat
h4wk3y Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 tyjo, to je pekna cenovka... Hele, to je ten walker fakt tak dobrej, ze ma az takovou cenovku? Citovat
jojtik Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Podla mna to najlepsie co zozenies. Porovnatelne s originalom. Vydrz voci ostatnym beznym znackam (Bosal, poliaci, cesi) dvojnasobna, cena taktiez. Citovat
Edison Odesláno 18. únor 2011 Autor Odesláno 18. únor 2011 Tak cena oproti bosalu výrazně nižší... Zadní díl bosal běžně až ke 3 tis, walker byl za dva. Polský od 1 do 3 tis. Citovat
h4wk3y Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 no, koukam, ze predni dil s katikem koupim walkera, at drzi a zbytek od polaku a bude... Nevite nekdo o levnych polacich? staci eshop, montovaat budu sam, at se nenudim... Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Zbytek od Poláků, aby to hůř fungovalo, jo? Hlavně že si do aut patláte čipťůning, když to pak doprasíte sračkovými náhražkami. Citovat
jojtik Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Ja kupujem cez http://www.vyfuky1.sk/ (http://www.autovyfuky.eu/). Poliak zadny vyjde na cca 43€, bosal na 1735 CZK. Mam poliaka, zadny druhy rok. Pretrel som spoje farbou na brzdice. Navonok OK, vo vnutri netusim. Sadol presne. Citovat
h4wk3y Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 ono to pak hur funguje? Si myslim, ze jde spis o vydrz ne? a me je jedno, jestli si to budu menit kazdej rok nebo jednou za tri... Aspon se nenudim a je to pro me mensi financni zatez najednou...o coz mi jde... Citovat
jojtik Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 oddie: No kolega ma 4 roky, Polmostrow a zatial drzi. Ono to stoji fakt babku, vymena v dvojici za par minut. edit: Zvuk je ako u originalu (odskusane). Nie som zastancom smejdov, ale za tu cenu si lahnem pod auto aj kazdu jar . [upravil dne 18.2.2011 22:19 jojtik] Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2011 Odesláno 18. únor 2011 Pro ty, kdo \"myslí\", že u výfuků jde jen o výdrž. Na tyhle stránky linkuju opravdu velmi nerad, ale tenhle článek za to stojí a je jednou z velmi mála velmi světlých vyjímek: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009072602 Nicméně si \"za tu cenu\" klidně lehejte pod auta dál, ono když po kapkách zaplatíte na spotřebě několikanásobek toho \"ušetřeného\", nevšimnete si toho, a co oko nevidí, srdce nebolí... Citovat
godzila.01 Odesláno 19. únor 2011 Odesláno 19. únor 2011 oddie : Good link, možná pár lidí pochopí že ne každej levnej výfuk je dobrej, mám dost problém to lidem vysvětlovat.... h4wk3y : WALKER jsou relativně slušný vejfuky za poměrně slušnou cenu, vesměs už prodávám jen tyhle protože nejsou tolik ošizené uvnitř jako ostatní značky.... Jen tak pro info špatnej vejfuk ti klidně sebere 10 koníků ani nemrkneš a ještě ti přidá litr na spotřebě, vybírej s rozvahou... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.