thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 Zdravim, predstavuji mou 306 GTi-6... seda tmava, 2.0 16V 120kW 193Nm 6ti kvalt Koupil sem ji pred rokem od starsiho pana co s ni jel par zavodu do vrchu:aut,ale nezvlad udrzovat 2zavodacky(106 GTi a 306 GTi)srdcař. Pred nim pricestovala z Danska. A k vybave, je to GTIcko rv1998, ale s nestandartni vybavou - mam akorat el.okna, ABS a NEmam klimu, el.zrcatka, senzor deste, alcantaru a venk.teplomer. Stav tachometru pri koupi byl 97 723km, tlumic vyfuku REMUS, vzduch.filtr od K&N a sedacky z verze \"Champion USA\". Ale vahou 1175kg:P:P Dodelano: Sedacky kuze/alcantara uz mam, a i cidlo venkovni teploty:super [upravil dne 16/5/11 08:43 thoy_GTi 6] [upravil dne 22/5/11 10:32 thoy_GTi 6] [upravil dne 30/1/12 07:54 od thoy_GTi 6] Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 interier co sem pred cesem sehnal Citovat
Stifler Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 a já myslel, že sedačky z Champion USA vypadají jen takhle: Citovat
MilanF1 Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 Pěkný, již delší dobu čekám, kdy zde vůz představíš Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Pred casem jsem udelal facelift predku, vymena svetel a mlhovek za ciry, kvuli rzy jsem menil 3ti dvere, taky za facelift + nedavno jsem si dodelal venkovni telpomer. Stacilo si koupit cidlo do zrcatka a displej - hodiny a teplomer. Draty od cidla sem pripojil na pozici 5 a 6 na konektoru displeje (fialovej a hnedej drat) a voala, teplota funguje;) [upravil dne 6/2/11 21:17 thoy_GTi 6] Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 a já myslel, že sedačky z Champion USA vypadají jen takhle: jj ty cervene jsem tam mel, vzadu bez hlav.operek. Ale zacal jsem shanet kuze/alcantar:mrk ale nesehnal, tak sem poridil ty z S16tky:aut Citovat
Stifler Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 Vidíš to a já, když jsem měl GTi-6ku, tak jsem tyhle červený moc sháněl a nesehnal. Tak krásný sedačky si nezasloužej vyměnit za alcantaru. Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Dneska jsme udelaly hromadny myti GTIcek:D ..moe ta vpravo:super Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Vidíš to a já, když jsem měl GTi-6ku, tak jsem tyhle červený moc sháněl a nesehnal. Tak krásný sedačky si nezasloužej vyměnit za alcantaru. joo to voni pekny byly, ale trochu neprakticky. vzadu lavice vcelku, bez operek hlavy a vpredu ty operky byly 2kusy zeleza na kterejch byl napichlej molitan:aut, asi ne moc bezpecny:aut Jo sly vymenit, ale........ [upravil dne 6/2/11 21:07 thoy_GTi 6] Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Ta vlevo je nebo byla na prodej že? jj zatim by jeste byla k mani, ale uz je skoro prodana na SK;) Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 15. únor 2011 Autor Odesláno 15. únor 2011 Tak dnes sem uz konecne poridil... [upravil dne 15/2/11 12:40 thoy_GTi 6] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.