Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim, predstavuji mou 306 GTi-6... seda tmava, 2.0 16V 120kW 193Nm 6ti kvalt

Koupil sem ji pred rokem od starsiho pana co s ni jel par zavodu do vrchu:aut,ale nezvlad udrzovat 2zavodacky(106 GTi a 306 GTi)srdcař:super. Pred nim pricestovala z Danska.

A k vybave, je to GTIcko rv1998, ale s nestandartni vybavou - mam akorat el.okna, ABS a NEmam klimu, el.zrcatka, senzor deste, alcantaru a venk.teplomer. Stav tachometru pri koupi byl 97 723km, tlumic vyfuku REMUS, vzduch.filtr od K&N a sedacky z verze \"Champion USA\". Ale vahou 1175kg:P:P

Dodelano: Sedacky kuze/alcantara uz mam, a i cidlo venkovni teploty:super

post-31997-14109615328109_thumb.jpg

[upravil dne 16/5/11 08:43 thoy_GTi 6]

[upravil dne 22/5/11 10:32 thoy_GTi 6]

[upravil dne 30/1/12 07:54 od thoy_GTi 6]

Odesláno

Pred casem jsem udelal facelift predku, vymena svetel a mlhovek za ciry, kvuli rzy jsem menil 3ti dvere, taky za facelift + nedavno jsem si dodelal venkovni telpomer. Stacilo si koupit cidlo do zrcatka a displej - hodiny a teplomer. Draty od cidla sem pripojil na pozici 5 a 6 na konektoru displeje (fialovej a hnedej drat) a voala, teplota funguje;)

[upravil dne 6/2/11 21:17 thoy_GTi 6]

Odesláno
a já myslel, že sedačky z Champion USA vypadají jen takhle: :myslim

jj ty cervene jsem tam mel, vzadu bez hlav.operek. Ale zacal jsem shanet kuze/alcantar:mrk ale nesehnal, tak sem poridil ty z S16tky:aut

Odesláno

Vidíš to a já, když jsem měl GTi-6ku, tak jsem tyhle červený moc sháněl a nesehnal. :( Tak krásný sedačky si nezasloužej vyměnit za alcantaru. :roker

Odesláno
Vidíš to a já, když jsem měl GTi-6ku, tak jsem tyhle červený moc sháněl a nesehnal. :( Tak krásný sedačky si nezasloužej vyměnit za alcantaru. :roker

joo to voni pekny byly, ale trochu neprakticky. vzadu lavice vcelku, bez operek hlavy a vpredu ty operky byly 2kusy zeleza na kterejch byl napichlej molitan:aut, asi ne moc bezpecny:aut

Jo sly vymenit, ale........

[upravil dne 6/2/11 21:07 thoy_GTi 6]

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...