slavino1 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 to som ja peugeot v garaži rodina ford len na 1 jazdu [upravil dne 31.1.11 15:53 slavino1] Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 winco, už i tohle videjko? Na tohle se ale podívám vždy rád ... podle mě ten řidič snad popírá zákony fyziky Citovat
winco Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 aj tohle video už som videl mnoho krat a myslim že už aj tu na fore bolo.....a ano ken block je fajny šofer Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 Aj ja chcem aby ma za toto niekto platil.. Ale je to pán riadny.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.