winco Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 praveže lešteni a licovani je jedna z mnoha veci ktore odlišuje seriovy motor od upraveneho... Citovat
rootsky Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Jen se snažím naznačit, že nám tady nejde o úpravy motoru, ale o mírnou optimalizaci serie a styling. Proto je tohle sání udělané dobře (byl vlastně vyměněn jen airbox a vedení zůstalo vpodstatě komplet totožné) a nepotřebuje odstínit ani proti teplu -> ani při volnoběhu se vzduch v sání nestihne ohřát (je tady ta malá možnost, ale od bloku příruba a od ní v rozvodu sání a to se řeší v extremu silikonovým těsněním, které pak ale vylučuje slícování sání). Všechno se dá samo zlepšovat, ale když už tak naše auta jsou, abych tak řekl, v kategorii street a ne racing. Ať do toho dáme cokoliv (mimo přeplňování - což dobře nejde a nebo rajče), tak pojedou pořád stejně. Někdo řekne že blbě, někdo že sqěle, to je na každém ... [upravil dne 31/1/11 22:20 rootsky] Citovat
Y2K Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 som rad ze som teda pochopil kam tym rootsky mieri Citovat
masterjj Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Mě kdyby bylo 11 tak si pustim Gran Turismo na Playstationu dam si 200 koňovou káru a najedu si do TUNE a kouknu na PORT POLISH + 2hp. A tak selsky usoudim, že kdyby to tam nebylo tak se vůbec nic neděje. Otázka ale zní... jak daleko je to od pravdy ? :D Jenom taková sranda Jinak rootsky má právdu to auto jede dobře pže to je 3.0 V6 a nee pže to má tolik a tolik koní... ikdyž teď jede líp jak předtim [upravil dne 31/1/11 23:37 masterjj] Citovat
lavka3 Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 Mám otázku, BMC filtry se rozlišují podle toho, do jakého auta budou. Jaký je mezi nimi rozdíl? http://www.mzb.cz/ostatni/bmc-filtry---cda-kity/184%7CBMC%20CDA-CDA85-150_bmc-cda-kit-sani-cda85-150/ Citovat
lavka3 Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 To by bylo dobré, ale proč je tam teda rozdíl skoro tisíc korun? Citovat
masterjj Odesláno 5. březen 2014 Autor Odesláno 5. březen 2014 Vyber to podle velikosti hlavne Citovat
John Odesláno 5. březen 2014 Odesláno 5. březen 2014 lavka3: potřebuješ co nejširší průměr pro montáž na origo trubky aby si neudělal víc škody jak užitku.(hlavně by se ti to dusilo) Osobně mám už nějakou dobu SIMOTA CARBON FIBER je to vpodstatě to samý jako zde uvedený BMC jen za nižší cenu a jsem s tím spokojený jede to líp a i zvukový projev motoru je mnohem hezčí a hlubší jak má správně V6 mín. Citovat
Mopař Odesláno 6. březen 2014 Odesláno 6. březen 2014 Sorry, bambusy nedělam, PKDčka nekouřim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.