Guest Sedanek Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 čau mám malý problém s cyklovačem stává se mi, že při vetších mrazech cyklování nefunguje a pak zase po delší době, až se auto zahřeje funguje, čím to je? vůbec nemůžu prijít na to, kde může být chyba. opravena gramatika, aby to bylo vubec citelny. Ferry [upravil dne 26/1/11 21:56 Ferry] Citovat
MilanF1 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 Relátko ... pokud ti trochu přimrznou stěrače, tak je relátko nemusí pustit ... ale možná říkám blbost. Citovat
Ferry Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 1. co to je za rocnik? 2. ma to senzor deste nebo ne Citovat
Guest Sedanek Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 rocník je to 97. Sterace rano vzdy odrthnu takze primrzly nejsou:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.