dzavel Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 Dneska jsem se chtěl podívat, kolik má oleje:). Výtahnul jsem měrku, otřel a dal ji zpátky a znovu vatáhnul, ale už bez toho plastu:fnuk. Nevěděl jsem, jestli se může ulomek dostat do vany,tak mě nenapadlo nic lepšího než se pokusit ulomenou měrku vysát:D. Když jsem se podíval do sběrného koše vysavače, tak jsem čučel jak puk:o - byli tam měrky dvě. Jelikož je to těžko uvěřitelné, tak přikládám fotku. Stalo se někomu něco podobného? Citovat
ozzy56 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 psalo to už více členů, je to kravina ty vícedílné měrky...,i kdyby se to dostalo do vany,nic se nestane, na koši čerpadla je husté sítko někomu se ulomí zas ten vrch měrky, měli ji dělat kovovou v jednom kuse Citovat
dzavel Odesláno 22. leden 2011 Autor Odesláno 22. leden 2011 No zjevně jsem nebyl první komu se ta měrka ulomila:). Jsem zvědavej kolik bude stát nová měrka:roker. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 nekupoval bych novou--jestli máš možnost,udělej si novou ze svařovacího drátu třeba... OTÍK17 ohodnotil 1 Citovat
dzavel Odesláno 22. leden 2011 Autor Odesláno 22. leden 2011 V Service boxu jsem je ani nenašel. Až se oteplí, tak ji asi vyrobím. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 měrku najdeš v kapitole--mazání--,na motor 1.4 litru stojí 319 kč například Citovat
Mahel Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 Mne sa odlomil ten plastovi vrch za co sa to taha a kupil som novu v peugeote za 12.57€ celokovovu len ten vrch je guma. Citovat
marko306 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 ja mám komplet kovovú, iba vrchný držiačik je z gumi. Inak tie zlomené kúsky boli určite vo vani, lebo mierkou sa meria množstvo oleja vo vani a nie v motore čo je všeobecný pojem. Citovat
Guest Džůny Odesláno 5. září 2013 Odesláno 5. září 2013 Mohl by mi někdo změřit na 1.4 délku toho plastového kloboučku? Byl zelený, dokud se nerozpadl. Potřebuji vědět, kolik měrky má být venku, aby měřila přesně. Díky. [upravil dne 5/9/13 16:57 od Džůny] Citovat
EronixHD Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Koukám že ty problémy s měrkama máme všichny taky se mi rozsipal v ruce. Někde jsem četl že klobouče u 1.6tky je 2.5cm, tak jsem ji u sebe namotal s eletrikařkou izolačkou, a zatím dobrý Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.