Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
@antired

Stalo sa to, že som oblial kávou prístrojovku. Opravy auta sa doteraz každý vzdal a doteraz stojí. Stále sa to nejak riešilo a nedoriešilo. Kúpila sa 5008, aby bolo na čom jazdiť.

Ale prvý prejav toho oliatia bolo samovoľné otváranie kufra :)

uf.... tak to je dobre, ja som to nicim neolijal:D... dik za zpravu

skoda toho picasa... co to mas za model a rok?

Odesláno

Tak už mam dole převodovku,kvuli tekajícímu oleji nic nepřišli,ale pro sichr mi vyměnili setrvačník,takže určitě ještě nejsme u konce s opravama a chytáním much,já už se tak těšim,až na něm najedu tak 300 tisic km a pak budu moci říct,joo francouzský lev

Odesláno

Trochu nerozumím Vám chlapci kteří si koupíte nový a \"drahý\" auto a NEVADI vám \"prkotiny\" ... Chápal bych to u starýho auta ale takhle :(

Mrky fandim ti aby to dopadlo dobře a už si nemusel nic měnit. No a Antired to je teda zase opruz :(

JInak mám tyden novou octavii a ani jednou zamrzlé dveře... (ani jsem je nenamazal) Naproti tomu 5008 každý den zamrzlé :) (dveře mažu obden)

Odesláno

Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám.:aut jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy.

Odesláno
Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám.:aut jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy.

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odesláno
Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám.:aut jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy.

To se pleteš.Auto jsem si vybral protože se mi moc líbilo po všech směrech a koupil jsem si ho dobrovolně.Holt jsem asi podle Vás puntičkář kterej hledá mouchy ale ani to není pravda.Věř tomu že bych byl strašně rád kdyby bylo vše tak jak má být a já byl jenom spokojenej.Ale bohužel prostě nejsem!! Pořád se s autem velmi rád svezu přes víkend a je to super poježdění,dokud se ovšem nezačnou objevovat \"prkotiny\" jako že nefunguje ABS,ESP,ASR,ruční brzda atd...

Kdyby to šlo a auto bych mohl vrátit nebo vyměnit udělám to hned ale bohužel jsou tady důvody pro který to nejde a auto musím 5 let užívat...

Příští tyden už ale opravdu jdu do servisu a celej seznam \"prkotin\" kterej jsem si už musel udělat abych na neco nezapoměl jim i s autem předám a dokud nebude vše ok neodvezu si ho...

[upravil dne 31/1/11 17:53 notys71]

Odesláno

Nečerti se hned:papa Taky bych skákal, kdyby takhle zlobilo, ale nejde to svádět na značku. Prostě jsi chytil špatnej kus. Spíše by bylo dobré kdyby jsme tady třeba probírali přesné závady, třeba typu: Nefunguje mi ABS a mi ostatní bychom ti zkusily nějak poradit. Víš tady na klub chodí hromada mechaniků a kluků kteří ví co a jak. A ti můžou třeba poradit na co se v servisu mají přímo podívat, popřípadě ti někdo může pomoct s Diagnostikou a říct ti přímo problém. Víš s autorizákama je problém v tom, že ti nakecají hromadu věcí kolem, které stojí peníze a pro ně je to velkej problém a přitom to může být prkotina. Autorizáky totiž staví na neznalosti zákazníka. Třeba příklad: Kámoš má 207mu a hapruje mu teplota vody, ventilátor a chlazení. V autorizáku mu řekli, že má prasklou hlavu a chtěli po něm 16000,-. Tak jsme skočili za kámošem na dia a vono to byl špatnej termostat. Kdyby nebyl klub a kluci na klubu tak by zacvakal a problém by neměl vyřešen.

Odesláno

Vzdyť já se zas tak nečertím :) Mě mrzí to že si myslíte že si snad vymýšlím a hledám mouchy. Víš jak rád bych se jen \"chlubil\" :roker

Třeba to v servisu vše vychytaj a PEUGEOT bude zase i pro mě super!! 5 let to s ním vydržím... :D

Odesláno

Myslím si, že vydržíš a budeš spokojenej. Spíš jde o ten servis aby to dal do pořádku ke spokojenosti. Sleduji i sekci 407, docela dost věcí máme v autech podobné a i 308mičky.

Odesláno

notys, promiň, nemyslel jsem to zas tak zle. Mě kdyby to auto takhle štvalo, tak bych prostě nonstop otravoval dodavatele - od toho je záruka! Myslím si, že by si po čase dali sakra záležet na tom, jakou odvedli práci - hlavně, aby od Tebe měli pokoj :D

Alespoň já mám takovou zkušenost - pracuju jako technik, i když v jiném oboru.

S eltonem souhlasím i s tím procházením jiných vláken - s bývalým autem mi zkušenosti zdejších uživatelů ušetřily nejednu kačku...:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...