antired Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 @antired Stalo sa to, že som oblial kávou prístrojovku. Opravy auta sa doteraz každý vzdal a doteraz stojí. Stále sa to nejak riešilo a nedoriešilo. Kúpila sa 5008, aby bolo na čom jazdiť. Ale prvý prejav toho oliatia bolo samovoľné otváranie kufra uf.... tak to je dobre, ja som to nicim neolijal:D... dik za zpravu skoda toho picasa... co to mas za model a rok? Citovat
chauffeur Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Picasso 2.0 Hdi 66kW, 2002, krásnych 220 000km prakticky bez poruchy Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Chceš to tu nechať opraviť? Domov by si išiel vlakom. Citovat
mrky Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Tak už mam dole převodovku,kvuli tekajícímu oleji nic nepřišli,ale pro sichr mi vyměnili setrvačník,takže určitě ještě nejsme u konce s opravama a chytáním much,já už se tak těšim,až na něm najedu tak 300 tisic km a pak budu moci říct,joo francouzský lev Citovat
chauffeur Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 @P607Olda: Kde je to tu? Autíčko je nepojazdné, takže jedine nejaký odťah. Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Odtah Žilina - Zábřeh, bez papíru = 5000 CZK Citovat
chauffeur Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Jeden známy má vozík na auto a občas chodí do Olomouca, možno sa dohodneme. Ak sa niečo podarí, dám vedieť SZ. Díky moc Citovat
P607Olda Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Prosím. Je tu šikovný elektronik (špecialista Peugeot - Citroen) a ceny sú rozumné. Inak by som to neponúkal. [upravil dne 31.1.2011 14:50 P607Olda] Citovat
notys71 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Trochu nerozumím Vám chlapci kteří si koupíte nový a \"drahý\" auto a NEVADI vám \"prkotiny\" ... Chápal bych to u starýho auta ale takhle Mrky fandim ti aby to dopadlo dobře a už si nemusel nic měnit. No a Antired to je teda zase opruz JInak mám tyden novou octavii a ani jednou zamrzlé dveře... (ani jsem je nenamazal) Naproti tomu 5008 každý den zamrzlé (dveře mažu obden) Citovat
elton Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám. jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy. Citovat
radek76 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám. jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy. :potlesk:potlesk:potlesk Citovat
notys71 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Mě nevadí prkotiny, protože i když parkuji venku, tak s dveřama problém nemám. jediný problém mám se škrábancem na dveřích, ale za to může manželka, ne peugeot. Začínám mít pocit, že 5008 není auto které sis koupil dobrovolně a hledáš mouchy. To se pleteš.Auto jsem si vybral protože se mi moc líbilo po všech směrech a koupil jsem si ho dobrovolně.Holt jsem asi podle Vás puntičkář kterej hledá mouchy ale ani to není pravda.Věř tomu že bych byl strašně rád kdyby bylo vše tak jak má být a já byl jenom spokojenej.Ale bohužel prostě nejsem!! Pořád se s autem velmi rád svezu přes víkend a je to super poježdění,dokud se ovšem nezačnou objevovat \"prkotiny\" jako že nefunguje ABS,ESP,ASR,ruční brzda atd... Kdyby to šlo a auto bych mohl vrátit nebo vyměnit udělám to hned ale bohužel jsou tady důvody pro který to nejde a auto musím 5 let užívat... Příští tyden už ale opravdu jdu do servisu a celej seznam \"prkotin\" kterej jsem si už musel udělat abych na neco nezapoměl jim i s autem předám a dokud nebude vše ok neodvezu si ho... [upravil dne 31/1/11 17:53 notys71] Citovat
notys71 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 A ty Radku buď opravdu rád že máš vše ok! Za to ti můžu taky jen zatleskat... Citovat
elton Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Nečerti se hned:papa Taky bych skákal, kdyby takhle zlobilo, ale nejde to svádět na značku. Prostě jsi chytil špatnej kus. Spíše by bylo dobré kdyby jsme tady třeba probírali přesné závady, třeba typu: Nefunguje mi ABS a mi ostatní bychom ti zkusily nějak poradit. Víš tady na klub chodí hromada mechaniků a kluků kteří ví co a jak. A ti můžou třeba poradit na co se v servisu mají přímo podívat, popřípadě ti někdo může pomoct s Diagnostikou a říct ti přímo problém. Víš s autorizákama je problém v tom, že ti nakecají hromadu věcí kolem, které stojí peníze a pro ně je to velkej problém a přitom to může být prkotina. Autorizáky totiž staví na neznalosti zákazníka. Třeba příklad: Kámoš má 207mu a hapruje mu teplota vody, ventilátor a chlazení. V autorizáku mu řekli, že má prasklou hlavu a chtěli po něm 16000,-. Tak jsme skočili za kámošem na dia a vono to byl špatnej termostat. Kdyby nebyl klub a kluci na klubu tak by zacvakal a problém by neměl vyřešen. Citovat
notys71 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Vzdyť já se zas tak nečertím Mě mrzí to že si myslíte že si snad vymýšlím a hledám mouchy. Víš jak rád bych se jen \"chlubil\" Třeba to v servisu vše vychytaj a PEUGEOT bude zase i pro mě super!! 5 let to s ním vydržím... Citovat
elton Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Myslím si, že vydržíš a budeš spokojenej. Spíš jde o ten servis aby to dal do pořádku ke spokojenosti. Sleduji i sekci 407, docela dost věcí máme v autech podobné a i 308mičky. Citovat
radek76 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 notys, promiň, nemyslel jsem to zas tak zle. Mě kdyby to auto takhle štvalo, tak bych prostě nonstop otravoval dodavatele - od toho je záruka! Myslím si, že by si po čase dali sakra záležet na tom, jakou odvedli práci - hlavně, aby od Tebe měli pokoj Alespoň já mám takovou zkušenost - pracuju jako technik, i když v jiném oboru. S eltonem souhlasím i s tím procházením jiných vláken - s bývalým autem mi zkušenosti zdejších uživatelů ušetřily nejednu kačku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.