Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovládanie pod volantom


tulox

Recommended Posts

Na tom kabelu to neni ani jeden :)

na kabelu mas USB,Bluetooth,Antena

Na radiu mas ten velkej konektor, to je pro zapojeni celeho radia a pak ten na levo, to by podle vseho mel byt on.

Prochazel jsem jak to funguje a dalo by se to naprogramovat pres mikroprocesor :) jen nvm jak to testovat jelikzo zadny alpine nemam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostatně páčka pro mě není důležitá, taks e zkusím ještě pozeptat a vyzjistit. Ale průšvih je ten, že s emi nedaří vyndat origo rádio, tak tam ani svoji Alpinu nemohu dát,sakra :( Zkoušel jsem dle návodu, co jsem našel tady na foru, kde zasuneš něco do dané díry a rádio se vycvakne, ale u mě prostě drží jak židovská víra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete zvolit i jednoduchý postup - na Aukru jsem koupil náhradní DO k autorádiu za 100,- i s poštovným. Z páčky vykuchal odpory a vyvedl ven ke každému spínači kablík. Na DO jsem naletoval na plošňák paralelně k tlačítkům kablíky. Poslední operací bylo prodloužení ledky tak aby byla někde v dohledu rádia - coz je u 406 hned nad rádiem - není to vidět a přesto spolehlivě funguje ale těch míst je spousta ( další např. středový tunel, stropní světlo... ).

Výhody: cena, v případě výměny rádia se to zase nabastlí na jiné DO nebo klidně na UNI DO, možnost vybrat si libovolné funkce, které DO nabízí a to možná nejpodstatnější - funguje to i k rádiu, které standardně ovládání přes kablík neumožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel nasel :) tam se to musi resit mikroprocesorem :) coz by takovej problem nebyl, ale nevim jestli mas MUX nebo ne :) a druhym problemem je, ze to nemam na cem odladit, napsat program je jednoduchy,ale pak ho odladit bez zarizeni je problem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom kabelu to neni ani jeden :)

na kabelu mas USB,Bluetooth,Antena

Na radiu mas ten velkej konektor, to je pro zapojeni celeho radia a pak ten na levo, to by podle vseho mel byt on.

Prochazel jsem jak to funguje a dalo by se to naprogramovat pres mikroprocesor :) jen nvm jak to testovat jelikzo zadny alpine nemam :(

USB, iPOD, antena :) ked som kupoval moje, vacsina ALPINE mala len ten kabel na pripojenie iPodu a USB nie (aspon podla predajcu), pri otazke ohladom dialkoveho len pokrutil hlavou ...

93c43c863553a72c9cc5lar.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...