tomik1987 Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 zdravím, chcem sa opýtať ako nastavím svetlá predné. hlavne dialkové. svietia mi dosť nizko. ked ich zapnem a chcem ich zdvihnúť. a ešte ako sa dostanem k zadnym svetlám?? cez kufor je tam tapacir a nikde nevidím ako sa skladá. za radu vopred ďakujem.=) Citovat
Edison Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 Nastavují se společně s potkávacími... Takže nastavit potkávací a dálkové překontrolovat. Můžeš mít vypadlé táhlo motorku z ovládání těch světel. Citovat
Dave_k Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 Pokud máš sedana tak u zadních světel sundej těsnící gumu kufru a ten tapec odtáhni. Případně tam ten tapec drží takový plastový úchyty u kterých povytáhneš ten střed a pak jej celej vyndáš. Citovat
tomik1987 Odesláno 7. leden 2011 Autor Odesláno 7. leden 2011 to sa tak ťažko potom menia aj žiarovky v zadných svetlách?? a ako nastavím doma tie predné svetlá? či to musím dať niekam do servisu?? Citovat
Dave_k Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 Ten tapec jde lehce odtáhnout a žárovky mají společnou základnu která drží jen na 2 plastovejch packách. Jde to celkem snadno. Citovat
tomik1987 Odesláno 7. leden 2011 Autor Odesláno 7. leden 2011 no ide o to že mi sem tam blbnu smerovky. že najskôr normálne dva krát bliknú a potom sa rozblikajú rýchlo a niekedy to robí. a niekedy nie.a ked sa kuknem z von. tak ľavé zadne svetlo ako bliká smerovka tak preblikáva aj normálne svetlo ked to tak robí. tak chcem kuknúť kontakt. Citovat
Dave_k Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 To bude někde zaoxidovaný. Nejspíš zlobí kostra. Ten panýlek se žárovkama tam je na konektoru, takže jde v pohodě i odcvaknout a vyndat ven. Citovat
tomik1987 Odesláno 7. leden 2011 Autor Odesláno 7. leden 2011 tak to to len vybrať len a prečistiť nie,? Citovat
Dave_k Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 Nejspíš jo. Maximálně zkontrolovat i kontakty na tom konektoru. Uvidíš jak to bude vypadat až to vyndáš. Citovat
jkmtrnava Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 tak to to len vybrať len a prečistiť nie,? Ano občas sa vlchkosť dostane aj tam.Hlavne prečisti mínusové kontakty(držiaky žiaroviek, tam to najviac oxiduje. Možeš prípadne vymeniť tú žiarovku(smerovkovú) može byť že vlákno končí svoju životnosť a ešte sa občas spojí. Citovat
Edison Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 \"Doma\" se světla seřídit dají. Leč musí se dost přesně vědět, co děláš. V servisu vědi přesně co dělají a trvá jim to pár minut. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.