Jump to content

Kozenka/Koza do interieru?

KapriQ
 Share

Recommended Posts

Caute, neviem ci tuto fotku mam tuto z fora uz to neviem najst, ale potrebujem radu

1.Co by ste odporucili dat na dvere namiesto stareho textilneho tapaciru ... Jednoznacne chcem bielu farbu, rozmyslal som nad kozenkou...

A na volant asi kozu , resp brusenu kozu? Co bude najvhodnejsie?!

2.Mate skusenosti so striekanim plastu asi viac ako ja,co odporucate ako postupovat pri striekani plastu ? staci obrusit, odmastit, nastriekat? alebo treba aj nejaku zakladnu farbu + nalakovat to ? :)

Vid obrazok:

peugeo.jpg

Dik za rady :)

[Edited on 14/12/10 08:47 KapriQ]

ohaldne tych plastov pozri moje vlakno (moja 206) v sekci naše kary......a s čalunenim ma dosť skusenosti Rejty tak možeš aj jemu napsat

edit:

zistil som že vo svojom vlakne o tých plastov nič moc nemám tak citujem z ineho fora čo som o tom napisal

a plasty nalakuješ normálne kup si neaky zaklad na plasty \"primer\" dostanešto kupiť v každe farby laky, potom si len kupi farbu ve spreji či už obyč farbu alebo neaku metalizovanu farbu a pripadne bezbarvy lak, ked máš metalizu tak určite bezbarvy lak

a postup je asi taky že plasty len poriadne umyješ najlepšie v jarovej vode, potom to necheš uschnuť, poriadne odmastiš (technicky benzin alebo lieh), a strekneš jednu vrstvu toho primra počkaš cca 20 minut a potom možeš striekať farbou ale opatrne a jemne tenke vrstvy (čim viac jemnych vrstiev bude tak bude nebudu stenkance a menšia pravdepodobnosť že sa to začne olupovať), a medzi každou vrstvou počkaj tak 10-20 minut, ku koncu už račej tých 20 minut aby to bolo na dotyk suche. Po poslednej farebnej vrstve to strekni bezbarvim lakom (počet vrsteiv neham na tebe) ale tiež jemne a bacha na stekance, samozrejme tiež čakaj 10-20 minut. nakoniec počkaj tak 12-24 hodin aby farba uplne vyschla a potom to možeš hodiť spatky do auta

vela šťastia prajem

[upravil dne 14/12/10 12:35 winco]