ferrari Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 A toto ma zaujímalo, aký je medzi nimi rozdiel: WJZ je označován v katalogu DW8 a má objem 1868ccm XUD9 a jeho modifikace má objem 1905ccm Mal to niekto možnosť porovnať? Citovat
Jindras Odesláno 13. prosinec 2010 Odesláno 13. prosinec 2010 Pozor ONO je ve skutečnosti rakouská nafta tzv.výprodej ze státních strategických rezerv před ukončení doby skladovatelnosti,dle testů atd-dobrá nafta,lepší nežli nějaké značkové,kde majitelé či pronajímatelé nečistí nádrže,neodčerpávají vodu s kondenzace atd... Citovat
miroja Odesláno 13. prosinec 2010 Odesláno 13. prosinec 2010 WJZ je označován v katalogu DW8 a má objem 1868ccm XUD9 a jeho modifikace má objem 1905ccm A nie je to nahodou presne naopak? Mozno sa mylim,ale starsie su XUD9 a ich modifikaciou v suvislosti aj so sprisnenim noriem na emisie vznikli WJZ (WJY). Tieto motory maju napriklad EGR ventil, udavany vykon tusim o 1kW vyssi... WJY-ko (tiez oznacovany ako DW8B) ma navyse riadenie okamihu vstreku nafty elektronicke.... Ale tych rozdielov je urcite viac,odbornici urcite este cosi pridaju. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.