Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner
Odesláno
co sem měl párkrát možnost tak tak mi to s čipem jede líp než 80kw bez čipu.... kamarád co měl to same co já ale v combi take na čipu tak pak an 80kw nadával... a domě :D

jo ale 80kw toci pri 130 cca 2500ot a ty tak 3500ot ?

3000ot... osobně nevím proč ale mám při 3000ot cca 135km/h ale to už se řešilo v jinym vlákně a na důvod sem nepřišel.

Jinak koblih69: Určitě se ozvu a projedem káry.třba mě překvapí 80kw... zatím mě to moc neoslovilo (až na 80kw s čipem :) to je drak)

Odesláno

jj 80ka s čipem dala mojí 2,1td pěkně do těla ale když porovnám jaký je td v nevýhodě proti HDi. Tak mi sice v prudkým kopci nakopal ale ten kopec má 2km a na konci byl tak zadním kolem u mého předního ale 80 s cipem umí pěkně akcelerovat to je dost slušný osobně mě překvapila

Guest Chozeluizskuner
Odesláno
jj 80ka s čipem dala mojí 2,1td pěkně do těla ale když porovnám jaký je td v nevýhodě proti HDi. Tak mi sice v prudkým kopci nakopal ale ten kopec má 2km a na konci byl tak zadním kolem u mého předního ale 80 s cipem umí pěkně akcelerovat to je dost slušný osobně mě překvapila

Když sem závodil s kamarádem co 80kw čipoval ve 190 000km tak sem s nim závodil do kila a nandal sem ho..jen na jedničku mi ujel ale pak šel.tak si čip nechal smazat že to nemá cenu :D

Odesláno

tak s čipnutou 66 jsem nejel je možné že díky krátké převodovce to bude krutější ale zase ten 80kw má předchladič a ten asi pomůže hodně a určitě bude větší i turbo ale je pravda že krátká převodovka je krátká převodovka. Nevíte někdo jestli jde čípnout i 2.1Td a na kolik kruťáku a kolik PS

Odesláno
koukam na ten odkaz a nevim teda! ten motor je rizenej elektrikou? navic graf je z PSA 81kw

To vis ze obchodni tah.

Ale jinak 2,1 ma cerpadlo epic a to poladit jde.Ale co tam maji je tak trocha vymysel.To jsou paramtry HDIcka takze jen tak dal.

[upravil dne 9/12/10 18:24 straki007]

Odesláno

podle mého je docela reálné z obsahu 2,1 vytáhnout 101kw i když nemá přímej vstřik a věřte tomu že z 2,0hdi je realné vytáhnout ještě víc než píšou to není max, podle mě je u 2,1 největší průser to turbo zabírá moc pozdě a přestává moc brzo uvažuji o tom že si pořídím budík na tlak turba abych věděl přesně kdy končí ale zcela určitě moc brzo podle mě něco před 3500ot pak kolem 4000 je konec úplnej, nejvíc jsem mu dal 4200ot a myslím že to pro něj byla už skoro smrt ale bylo to na pětku

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Kamarád má golfa3 1.9tdi a chlapík mu to poladil za 500 a říkal že mu to přidalo snad 20knoí..Spíš Takovim spůsobem bych to asi zařídil bejt tebou

Odesláno

já zase znám jednoho co má seata 1,9TDi 66 a udělal něco s turbem že nemá žádnou regulaci prostě je to furt otevřený a ten motor je prostě to co bych chtěl u peuge prostě šlápneš a okamžitá reakce tím tady zase nechci chválit das motor ale jen tu myšlenku ale když tadytu kulišárnu udělali u golfa4 81kw TDI a ten popojel pár metrů v točkách a z vejfuku výlítal všechen olej co byl v motoru, divné ale opravdu se tak stalo takže o tomhle způsobu uvažovat úrčitě nebudu.

Odesláno

předem říkám že se tu do hádek pouštět rozhodně nabudu když si myslíš že je to blábol já to respektuji ale vím co jsem vyděl ale nechme toho. Tím bych to považoval za ukončené vlákno jelikož jsme trošku odbočili. Ale do tý firmy na ten chip si zavolám a schválně vám ještě napíšu co mi řekli kucí

Odesláno

66kw má regulaci obtokem jako Pežo, takže pokud chceš můžeš klidně natrvalo otevřít obtok ( stačí ti k tomu posunout nastavení otvírání obtoku což jsou 2 matice... ) a dopřát si ten úžasný pocit výkonu... jinak je to teda opravdu pěkná ptákovina, ale to je asi jedno.

Odesláno

no asi to tam zase kvůli něčemu je určitě né proto aby sundali výkon motoru, nechci zase ten motor oddělat jako jeden blázen na tuning foru, co oddělal 1,8t oktu jen svýma úvahama jak pracuje turbo. Já jen psal že by se mi to takhle zamlouvalo kdyby to tak jezdilo prostě okamžitá reakce jelikož už se mi párkrát stalo že jsem potřeboval okamžitej zátah ale neměl jsem aspoň1800ot tak jsem měl smůlu a málem už mě to stálo i auto nejhorší na tom je ze i to GRD je do 1800ot živější ale zase od 1800ot. do těch 3500ot jsem maximálně spokojený, nepotřebuji ukazovat kolik to udělá tahle hodnota mě už nezajímá já bych jenom chtěl aby to šlo v menších otáčkách líp a myslím že ten čip by na tohle pomohl, nebo by pomohly vstřiky ale na tento motor se upravený nedělají jako třeba na TDi

Odesláno

myslíš jako s 1,9td? to srovnávat nemůžu to je žebrák, ten má jen 55kw a to mělo ve francii skoro každé naftové auto bez turba, takže když to porovnám tak jsem maximálně spokojený a nemám co řešit. Tím nechci nějak pomlouvat vw ale v ty jejich td možná drželi ale ten výkon tak trošku nedali asi to neuměly. Je pravda že v tý době to možná bylo aktuální ale asi do té doby než přijel nějakej franc. s 1,9Td a ten ukázal že má opravdu na vrch. Měl jsem tu čest a projet se s Ventem 1,9TD a s citroenem ZX 1,9TD a to mi dáte za pravdu že to je fakt rozdíl. Jedno auto s podvozkem tvrdým jako prase a bez výkonu a druhý měkoučkej polštářek s perfektním odpružením a s perfektním výkonem.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...