ajfelov Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 zdravim vsechny,podarilo se mi tu mou 406 uplne odrovnat(dira pres cely motor a chtel bych s nadrze vytahnout tech 50l nafty co sem tam natankoval.skosel sme to pres hadici ale nejak se asik nemuzu dostat do nadrze.muze mi poradit nekdo jak mam to palivo vycucnout? diky moic za info,ono to dat na srotak s 50l je docela skoda :-( Citovat
Qcko Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 Vyhod z nadrze cerpadlo atd (pod sedackami), potom by malo stacit rozpojit hadicu ktora vedie do motora a spodom ti to cele vytecie (samozrejme viecko otvorene) ... neviem ci tam je vypustna skrutka Citovat
ajfelov Odesláno 17. listopad 2010 Autor Odesláno 17. listopad 2010 a neda se nejak aktivovat to cerpadlo aby mi to pretlacilo do kanistru? to jestli vyzdimu baterku,nerbo uvarim cerpadlo me moc netrapi, jde to stejne do srotu :-) [upravil dne 17/11/10 10:14 ajfelov] Citovat
pastorek Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 Vytiahni poistku 25 a na kontakt priveď stále napätie. Kábel ide idtiaľ priamo na čerpadlo. Na konektore čerpadla je to sivý kábel 1201. Citovat
Ferry Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 napis mi treba do soukrome zpravy, co to je za 406 (r.v., karoserie, motor, vybava nebo VIN kod, podle ktereho si to vse zjistim sam) a odkud jsi, diky Citovat
ajfelov Odesláno 17. listopad 2010 Autor Odesláno 17. listopad 2010 napis mi treba do soukrome zpravy, co to je za 406 (r.v., karoserie, motor, vybava nebo VIN kod, podle ktereho si to vse zjistim sam) a odkud jsi, diky ou je,prazaci se nam zlobi no dekuji za radu,udelal sem podle navodu s pojistkou a vycucnul vse co se dalo. pro ferryho .....abys mel klid na dusi....mesto ballymena,severni irsko, 406 1.9 dizl, rok vyroby 97. no a jelokoz mi ojnice udelala trosicku neplechu v motoru,a opravovat se to tady fakt neoplati(motor s vrakace cca 300liber) (ojeta 406 cca 600liber-podle situlace) slo o to ze sem nabral plnou na test spotreby,no a nechat to tam? 70litru x 1.22libry trosku skoda ne? jinak mezi privodni hadici do nadrze a nadrzi je takova umela zabrana,asik brani vycucnuti prave pres hadici a trebas tento topic nekomu pomuze jak bude chtit vyprazdnit nadrz,nikde sem o tomdle zminku nevidel dekuji vsem za info a ted muzes topic zavrit :-) ps:prikladam fotecku meho krasne diraveho motoru http://img819.imageshack.us/i/fotografie0184.jpg/ http://img72.imageshack.us/i/fotografie0183.jpg/ http://img502.imageshack.us/i/fotografie0170.jpg/ Citovat
Ferry Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 nene, ja se vubec nezlobim, to jsi spatne pochopil, ten smajlik je trochu zavadejici jak se mraci, chtel jsem se jen zeptat, ze bych mel treba zajem vzit to od tebe cele na dily, nez abys to vezl na vrakac, tak jsem svuj dotaz oznacil jako offtopic, akorat ze teda z irska je to kousek z ruky, tak to asi nic docela by se siklo turbo, ale to se asi taky nevyplati Citovat
Péťa Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 Z Mazdy jsem benzín vypouštěl tak, že jsem dal pod nádrž kýbl a šroubovákem zespoda nádrže udělal asi 5 dírek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.