Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

zdravim vsechny,podarilo se mi tu mou 406 uplne odrovnat(dira pres cely motor :) a chtel bych s nadrze vytahnout tech 50l nafty co sem tam natankoval.skosel sme to pres hadici ale nejak se asik nemuzu dostat do nadrze.muze mi poradit nekdo jak mam to palivo vycucnout? diky moic za info,ono to dat na srotak s 50l je docela skoda :-(

Odesláno

Vyhod z nadrze cerpadlo atd (pod sedackami), potom by malo stacit rozpojit hadicu ktora vedie do motora a spodom ti to cele vytecie (samozrejme viecko otvorene) ... neviem ci tam je vypustna skrutka :roll

Odesláno

a neda se nejak aktivovat to cerpadlo aby mi to pretlacilo do kanistru? to jestli vyzdimu baterku,nerbo uvarim cerpadlo me moc netrapi, jde to stejne do srotu :-)

[upravil dne 17/11/10 10:14 ajfelov]

Odesláno
:xvul napis mi treba do soukrome zpravy, co to je za 406 (r.v., karoserie, motor, vybava nebo VIN kod, podle ktereho si to vse zjistim sam) a odkud jsi, diky
Odesláno
:xvul napis mi treba do soukrome zpravy, co to je za 406 (r.v., karoserie, motor, vybava nebo VIN kod, podle ktereho si to vse zjistim sam) a odkud jsi, diky

ou je,prazaci se nam zlobi :D no dekuji za radu,udelal sem podle navodu s pojistkou a vycucnul vse co se dalo. pro ferryho .....abys mel klid na dusi....mesto ballymena,severni irsko, 406 1.9 dizl, rok vyroby 97. no a jelokoz mi ojnice udelala trosicku neplechu v motoru,a opravovat se to tady fakt neoplati(motor s vrakace cca 300liber) (ojeta 406 cca 600liber-podle situlace)

slo o to ze sem nabral plnou na test spotreby,no a nechat to tam? 70litru x 1.22libry trosku skoda ne?

jinak mezi privodni hadici do nadrze a nadrzi je takova umela zabrana,asik brani vycucnuti prave pres hadici

a trebas tento topic nekomu pomuze jak bude chtit vyprazdnit nadrz,nikde sem o tomdle zminku nevidel

dekuji vsem za info a ted muzes topic zavrit :-)

ps:prikladam fotecku meho krasne diraveho motoru :D

http://img819.imageshack.us/i/fotografie0184.jpg/

http://img72.imageshack.us/i/fotografie0183.jpg/

http://img502.imageshack.us/i/fotografie0170.jpg/

Odesláno

nene, ja se vubec nezlobim, to jsi spatne pochopil, ten smajlik je trochu zavadejici jak se mraci, chtel jsem se jen zeptat, ze bych mel treba zajem vzit to od tebe cele na dily, nez abys to vezl na vrakac, tak jsem svuj dotaz oznacil jako offtopic, akorat ze teda z irska je to kousek z ruky, tak to asi nic :D

docela by se siklo turbo, ale to se asi taky nevyplati

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...