Milhausekkk Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 Ahoj všem, tak jsem byl prvně po 4 letech na technické a musím svou 1,6 benzín, C307 break pochválit..technik pěl chválu, že je vše jako nové....no aby ne po tak krátké době. Jen mi bylo ukázáno v tunelu pod autem, že spoj výfukového potrubí hned dole u/pod (úplně dole, na úrovni podlahy) motorem je očernalý a že mám i ten alobal (nebo co je to za izolaci ) ofouklou a trochu černou. Řekl mi, že se to stává, že se ten spoj prostě uvolní a pootočí.....poradil mi, že to není závada, at to jen povolím, správně na sebe nasadím a utáhnu. Taky se divil, že to nepoznám jak na zvuku tak na spotřebě motoru ten spoj...nepoznám.. Motor je strašně tichý dle mého názoru a spotřebu mám průměrně 7,4 l, což je dobré na mé převážně krátké trasy při tomhle motoru - 1,6 16 V 80 KW myslíte že to mám nechat povolit nebo to tak nechat...jsem laik a nerad bych udělal větší škodu, třeba z malé netěsnosti velkou.... co myslíte? Díky za rady Citovat
Gibon83 Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 toto by som tiez rad vedel. tiez som mal technika pod autom, tiez hovorili ze je v dobrom stave ale ze mam ocernaly spoj. No moja spotreba je teraz v zime 6,2-6,5 a cez leto bezne jazdim 5,5 - 6,0. no ja mam CC cko ktore ma viac ako 1,5 tony. a ked opravovat tak vie niekto popisat ze ako? Citovat
Milhausekkk Odesláno 14. listopad 2010 Autor Odesláno 14. listopad 2010 Máš strašně nízkou spotřebu, ani se mi to nechce věřit...je to údaj z delších tras? Jak říkám, já mám spotřebu 7,4 l a jezdím převážně ráno 13 km do práce z města do města, odpoledne 13 km zpátky....odpovídá mi to kombinované spotřebě uvedené v techničáku 7,7 l Jinak nevíte někdo co s tím výfukem? d9kz Citovat
ozzy56 Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 co s tím máš udělat ti řekli na STK, takže vlez pod auto nebo servis ??? Citovat
Gibon83 Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 No ja jazdim teraz z centra Bratislavy do Cunova co je na okraj mesta. je to cca 22 km. cez leto som este byval v petrzalke a tam to bolo jazda 15 km vzdy po hlavnej aj ked caste menenie rychlosti - z 50 - 80-60-80 a zase 50. No musim povedat ze spotreba mi klesla po dorobeni tempomatu a spodneho krytu motora o 8 deci. No aj tak som nikdy nejazdil viac ako 6,8l aj pred dorobenim tempomatu a krytu. Nikdy auto nevytacam, na 50tke jazdim v poho na patke, vzdy ked tankujem kontrolujem tlak v pneu... Citovat
Benžík Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 Ještě se dá koupit pasta na výfuky, třeba bosal, ta by na to pomohla. Rozmontovat, očistit, namazat pastou a smontovat. Citovat
Lví-ček Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Milhausekkk: Ahoj, mám stejný motor jenom v hatchbacku. Také jezdím spíše kratší trasy do práce cca 12 km. Spotřeba určitě odpovídá. Jezdím za 7,5-8 litrů. Jinak řeším podobný problém jako ty. Nedávno jsem měnil celý zadní díl výfuku(poslední tlumič). A nyní se mi zdá, že začíná odcházet předek (paroží od motoru). Nejspíš je to také spoj nebo těsnění. Nevíte na kolik mě může přijít oprava v horším případě výměna dílu? Citovat
Milhausekkk Odesláno 15. listopad 2010 Autor Odesláno 15. listopad 2010 No ja jazdim teraz z centra Bratislavy do Cunova co je na okraj mesta. je to cca 22 km. cez leto som este byval v petrzalke a tam to bolo jazda 15 km vzdy po hlavnej aj ked caste menenie rychlosti - z 50 - 80-60-80 a zase 50. No musim povedat ze spotreba mi klesla po dorobeni tempomatu a spodneho krytu motora o 8 deci. No aj tak som nikdy nejazdil viac ako 6,8l aj pred dorobenim tempomatu a krytu. Nikdy auto nevytacam, na 50tke jazdim v poho na patke, vzdy ked tankujem kontrolujem tlak v pneu... Ahoj, Tvoje nízká spotřeba mi nedá spát, ikdyž ta má 7,4 l je normální, viz příspěvek kolegy výše. Tak jsem zkusil jet 50 km/h na pětku, jak píšeš....no a spotřeba by asi šla dolů, protože otáčky byly dole pod 2000, jen mi to ale přijde jako týrání motoru. Já sice taky motor nevytáčím, řadím tak při 3000 ot. při běžné jízdě, což je 90% mých jízd. Zbylých 10% když jedu sám nebo předjíždím, klidně to ženu až do červeného, má to pěkný zvuk :-) Citovat
Lví-ček Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 Tak nakonec mi to mechanik prošel a nic nenašel. Záhadný hučivý zvuk vydával povolený kryt vzduchového filtru. Při servisce nejspíš zapomněli při výměně dotáhnout vruty. Citovat
Gibon83 Odesláno 16. listopad 2010 Odesláno 16. listopad 2010 No ja jazdim teraz z centra Bratislavy do Cunova co je na okraj mesta. je to cca 22 km. cez leto som este byval v petrzalke a tam to bolo jazda 15 km vzdy po hlavnej aj ked caste menenie rychlosti - z 50 - 80-60-80 a zase 50. No musim povedat ze spotreba mi klesla po dorobeni tempomatu a spodneho krytu motora o 8 deci. No aj tak som nikdy nejazdil viac ako 6,8l aj pred dorobenim tempomatu a krytu. Nikdy auto nevytacam, na 50tke jazdim v poho na patke, vzdy ked tankujem kontrolujem tlak v pneu... Ahoj, Tvoje nízká spotřeba mi nedá spát, ikdyž ta má 7,4 l je normální, viz příspěvek kolegy výše. Tak jsem zkusil jet 50 km/h na pětku, jak píšeš....no a spotřeba by asi šla dolů, protože otáčky byly dole pod 2000, jen mi to ale přijde jako týrání motoru. Já sice taky motor nevytáčím, řadím tak při 3000 ot. při běžné jízdě, což je 90% mých jízd. Zbylých 10% když jedu sám nebo předjíždím, klidně to ženu až do červeného, má to pěkný zvuk :-) to vela ludom pride ako tyranie, ale dnesne motory to vladzu. kym sa motor netrase,e neprotestuje a krasne si potichu pradie. Ved uz predsa nejazdime nadychavycnych MBckach, ktore bolo treba vytacat... ved si precitaj tu a na idnes.cz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.