bbox Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 Zdravím, rozhodol som sa, že by som sa rád pridal do klubu štastných majiteľov 607ky (2.2HDi, manual). Sú konkrétne tipy, alebo technické zálezitosti auta, na ktore by som si musel dávat pozor? Oplati sa este ist za auto do Nemecka do bazaru (cez firmu, ktora by potom riesil dovoz), alebo si najdem aj na SK vozidlo. Velke autobazary (DA..., AA....) by som radsej vynechal (skusenosti), ale ake to je s mensimy bazarmi, daju sa tam najst vozidla, alebo by som si na ne mal zabudnut? Kde by ste si najprv hladali auto na predaj, resp. ako by ste si postupovali? Doteraz som kupil len novu Fabiu Dakujem za odpoved Citovat
dzana.m Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 uz se to myslim tady nekde tady řešilo a koupi mrkni na tema 607 tam to najdeš jinak vytej v klubu Citovat
godzila.01 Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 Já ho koupil tady na klubě a nekoupil jsem moc dobře... Za první tři měsíce jsem do toho investoval cca 30.000kč.... Citovat
P607Olda Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 godzila.01: Já ho koupil tady na klubě a nekoupil jsem moc dobře... Za první tři měsíce jsem do toho investoval cca 30.000kč.... No, to je tím, že jsi neměl za cíl Zdravím, rozhodol som sa, že by som sa rád pridal do klubu šťastných majiteľov 607ky Když to takhle napíšeš, tak to vypadá, že od klubáků se nevyplatí kupovat. To se nezlob, tak úplně to není. [upravil dne 16.10.2010 od P607Olda] Citovat
ozzy56 Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 taky se mi zdá ta věta neštastná...,zvlášt když říkáš,že všechna auta kupuješ v takovém stavu... Citovat
godzila.01 Odesláno 16. říjen 2010 Odesláno 16. říjen 2010 Je to napsáno tak jak je to po pravdě přece... No na auta mám smůlu, ale to nic nemění na tom že jsem ho koupil tady na klubu a to že do něj investice byly a ještě jich spousta bude, ale nechtěl jsem to napsat nějak špatně, jen jsem se nachal unést..... Citovat
Charlie 607 Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Já kupoval v bazaru v Hradci Králové, vyhlídl jsem si ho přes internet. Rok 2004, 2,2HDi 6tikvalt manuál, v plný výbavě (kůže, barevná navi s mapama ČR, tažný, chybí jen nezávislé topení a šíbr) najeto 76.500km - doloženo serviskou a výpisem ze servisu. Za 230.000Kč a zatím max. spokojenost. Dle servisu je jen malá vůle na tyčkách stabilizátoru a za 10.000km bude třeba vyměnit přední destičky a přední kotouče. Citovat
bbox Odesláno 17. říjen 2010 Autor Odesláno 17. říjen 2010 Prešiel som fórum k podobným témam, stručný prehlad pre zaujemcov, zaujimave citanie: jakou motorizaci vybrat? 2.2i vs HDI vs LPG co si mám dát pozor při koupi Postrehy z Nemecka. koupit P 607 ze slovenska či nikoli?? Problemy s 2.7 motorom Otázka, platí ešte toto tvrdenie? \"607my v D nemá cenu koukat pod 8000EUR a i tam budou jisté neduhy ... \" vo fóre Citovat
Pan_Vetvicka Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 Já kupoval v bazaru v Hradci Králové, vyhlídl jsem si ho přes internet. Rok 2004, 2,2HDi 6tikvalt manuál, v plný výbavě (kůže, barevná navi s mapama ČR, tažný, chybí jen nezávislé topení a šíbr) najeto 76.500km - doloženo serviskou a výpisem ze servisu. Za 230.000Kč a zatím max. spokojenost. Dle servisu je jen malá vůle na tyčkách stabilizátoru a za 10.000km bude třeba vyměnit přední destičky a přední kotouče. Hele jestli můžu radit ta tyčky ti udělá dobrej mechanik za pár kaček mě stála jedna 1400 kč. A kotouče sem vyměnil všechny za cca 8000 oboje bez práce hlavně si to nenech dělat u servisáků pažoutu sežerou tě i s rukama co jim podáváš prachy ) mimochodem ty koutouče byli od bosche... a tejden na to mě borec nabořil Citovat
Pan_Vetvicka Odesláno 17. říjen 2010 Odesláno 17. říjen 2010 bbox Hele tedka to mám za sebou vybíral jsem auto viz téma: a nebo: Jinak jsem absolutně rezignoval na prodejce v čr. Po dohodě sem si vyhlédnou auto a nechal si ho dovést z německa. V čechách 80% aut bylo stočených nebo byl jiný dost závažný problém. Já se pohybovla v cenové relaci 200 až 240 tis a co jsem dovezl se můžes sám podívat. Moje zlušenost je dobrá s dovozem z německa. Toť je můj skromný názor. A co se týče problémů...klasika jsou stahovačky tedka se v nich rejpu, s tím bych při koupi ojetého už rovnou počítal... a další problémi sem zatím neměl až jen na špatný rozměr pneumatik na ráfkách. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.