AnotherOne Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 http://www.mojevideo.sk/video/a4c9/3d_projekcia_na_budove_.html Pekné prevedenie. Citovat
Nanjua Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Taky krásné. Já záviděla pražákům 600. let orloje když jsem to viděla na netu... Citovat
Laďa Odesláno 15. říjen 2010 Odesláno 15. říjen 2010 Jinak tato vymoženost se dostala do našeho bohem zapomenutého města již dávno před Prahou http://www.screenrental.eu/novinky/video-mapping-show-jesenik-2010-11 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.