krtek 2 Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 caute vsimol som si ze pri urcitych otackach mi rezonuje vyfuk tak som dnes pod to lahol a nasiel som uplne volny sroub aj so zpruzinou na kolene vyfuku (to kde je namontovana lambda)utiahnut to neslo povolit takisto wedecko som nedaval lebo som nemal,tak co stym mal som ta ke nervy ze som ich chlel odrezat ale nemal som nahradne mozem tam dopasovat s ineho auta alebo dat obycajne sroby? lebo do peugeotu mam daleko ps vedel by niekto hodit vykres tych srobou a kolena zo serviceboxu boh vie ci tam mam original chcem porovnat diki Citovat
krtek 2 Odesláno 12. říjen 2010 Autor Odesláno 12. říjen 2010 diki super vykres,mam to originalne:) [upravil dne 12/10/10 od krtek 2] Citovat
khoobo Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 ja mam presne ten isty problem. Lacnejsie ako origo vyjde sada od Bosalu, podla toho co som pozeral. Moja otazka ale je ci je dobre vymenit uz aj tesnenie medzi zvodmi na motore a prednym dielom s katalyzatorom, alebo sa na to vykaslat a len odrezat skrutky a dat tam nove? Citovat
khoobo Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 fucat nefuci, ale bojim sa ze moze zacat. ja som taky vol, ze radsej menim veci preventivne... takze ked to budem chciet predsalen rozpojit bude musiet ist dole komplet vyfuk, asi. dam ho dole sam alebo mi treba pomocnika? nechcem ho totiz rozpajat na 3 casti ale zlozit vcelku a nahodit naspat vcelku... Myslis ze to pojde? Citovat
khoobo Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 no snad to stihnem do piatku, kym bude este pekne. Za dve hodinky to hadam zmaknem. Inac budem to robit na jame takze pristup by mal byt v pohode. Aspon v sobotu ked som menil olej tak som tam v pohode pri kontrole dociahol... Staci teda nejakym srobovakom potrubie rozpojit? Tesnenie pojde v pohode? Ak ano tak to by bolo pre mna najidealnejsie riesenie... Citovat
khoobo Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 no to je jasne ze sa nebudem srat s povolovanim. proste ich odrezem a hotovo... Citovat
krtek 2 Odesláno 13. říjen 2010 Autor Odesláno 13. říjen 2010 no tak som povolil tie sroby zlate wedecko pruzina bud bola unavena alebo je tam dlhy srob docasne som to vyriesil tak ze pod pruzinu som dal matku teraz mi tu pruzinu pekne stlacilo a rezonacie su prec, nove su uz objednane Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.