vix Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 ČEPS si bere na ztráty na \"kabelech\" 15%. Takže, až vám zase někdo bude vyprávět, jak je auto na \"elekchtriku\" děsně výhodný, švihněte ho tím kabelem (nejlépe čtyřistadvacítkou). P.S.: oddie - a ty se divíš, když ti noťas vycucl polovinu kapacity NOVÉ baterky? Citovat
vix Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 A von se chytí, von se někdo chytí. 420 je poctivé lano, a to má váhu, to má váhu ... Citovat
Edison Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 Nojo, ale kdo s tím má zacházet... Ona ta 120 má optimální hmotnost. Vím o čem mluvím... Sám mám v autě speciálně upravené dva kousky... ;-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.