JurajTT Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Skúšali ste už niekto diagnostiku doma? Ja mám zatiaľ len kábel OBD2, soft zatiaľ len zháňam. Citovat
shark734 Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 potrebujes toto s tym OBD toho moc nespravis ak sa ti vobec podari spojit sa s autom Citovat
filas1 Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Jojo, potřebuješ kabel + soft PP2000, i když nejsem si jistý, jestli náhodou na Ulysse nefunguje i něci jiného. Ale nejspíš ne, když je to stejné jako 807. Citovat
Milan+ Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Když jsem auto koupil tak mi ho ve Fiatu npojil také,takže stopro na to půjde jejich examinér,mám z toho i něco vytisklé. Citovat
bibo807 Odesláno 8. říjen 2010 Odesláno 8. říjen 2010 viděl jsem inzerat na planet 2000 a chtěl za něj 6000,- což bych bral ale pojede to vubec nebo jestli na tom cd vubec něco bude...kable za par korun neni problem to ych neřešil ale to cd se mi zda podezřele proto jsem to ještě nebral...a pozor nekupovat lexii od citroenu...nešly by odstranit některe zavada a nefungovala by jako planet na peugeota Citovat
filas1 Odesláno 8. říjen 2010 Odesláno 8. říjen 2010 Kabely rozhodně nejsou za pár korun, to je na tom to nejdražší! Software k tomu se dá stáhnout bez problému z internetu. A celá sada se dá sehnat do 5000,-. Kabely jsou pro Citroen i Peugeot stejné, rozdíl je pouze v sw. Citovat
bibo807 Odesláno 8. říjen 2010 Odesláno 8. říjen 2010 maš recht..a umiš něco sehnat?sw jsem hledal kde se dalo ale nenašel Citovat
nesetpetr Odesláno 26. leden 2019 Odesláno 26. leden 2019 Chlapi nema tu nekdo diagnostiku v okoli Rymarova? Nastartuju a za chvili to chcipne. Doplnovali mi aditivum ale neodstranili mi mi v rj zavadu. Potreboval bych to nacist a vymazat. Jinak nejspis budu muset zavolat servis Citovat
ferinko2 Odesláno 26. leden 2019 Odesláno 26. leden 2019 Vyreklamuj to tam,kde ti dopĺňali aditívum Citovat
Atimaster Odesláno 28. leden 2019 Odesláno 28. leden 2019 Dlouho přemýšlím jakou dignostiku si vzít, co tahle DIAGNOSTIKA, měla by umět veškeré základy, ale dívám se ještě po této DIAGNOSTICE, jen mi už přijde dost profi, kde se dá i chipovat a do toho bych se nerad vrtal. Pořád váhám. Citovat
ferinko2 Odesláno 4. únor 2019 Odesláno 4. únor 2019 (upraveno) Lexia 3 + soft Diagbox Upraveno 4. únor 2019 uživatelem ferinko2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.