Pišta Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Zdravím všechny. Potřebuji sehnat zimáky pro dceru na fábii. jakou má rozteč šroubů atd.? Je to 1.4 combi 2002. Díky Pišta Citovat
Demo Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Jaký tam budeš dávat rozměr? 165/70 R14 nebo 185/60 R14. Pokud 165, tak plati co napsal BoneDaddy. Pokud 185, tak 6Jx14, 5x100x57, ET 43 Citovat
Pišta Odesláno 28. září 2010 Autor Odesláno 28. září 2010 Já teď nevím jaké tam má. Ale asi 165/70/14,nebo 175. Dík za rady Citovat
P607Olda Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 Ráfky za 684: http://www.pneusky.cz/detail-ocelovy-disk.php?id=105968'>http://www.pneusky.cz/detail-ocelovy-disk.php?id=105968 Pneu za 845: http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=529§ion=121&Pneu=Barum Polaris 2 165/70/14 Komplet za 1573 vč. vyvážení: http://www.pneusky.cz/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.