Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Co by jsi řekl na tyhle moje \"krasavce\"? Mám tu Nokii 3310, Sony Ericssony T100 a Z600 (je stříknutý na červeno) a nakonec \"nadupanou mašinu\" BenQ Siemens EF81. Mobily jsou celkem funkční, ale baterie budou asi nic moc. V rámci podpory koníčka bych Ti je poslal na mě:super

post-9565-1410961295752_thumb.jpg

Odesláno

siemens c10 stav jako novy ale death baterka s navodama a zarucakem a s nabijeckou vse v puvodni oranzove krabici EuroTel GO

rano se zeptam ženy kde to je bo uklizela komoru a nevidim to ale je tu spousta krabic tak nechci delat hluk.

Odesláno

Andreww> To by bylo naprosto super! Díky už předem :) Ale platit poštu po tobě nemůžu chtít, tak bysme se mohli dohodnout tak, že bych ti poslal peníze za poštu na účet předem, co ty na to? Nevim kolik to může stát, 80kč - stovku? A nebo ti to můžu splatit na nějakym srazu v alkoholu :)

Peťo> Super ;) Pak to nějak taky vymyslíme s dopravou. Každop. zatim dík moc.

Odesláno

Nevidim tam Ericsson A2628i, to bol moj prvy mobil, doteraz sa vala doma niekde, vyzera stale ako novy :D ... pekna zbierka, este by som nasiel aj Sendo niekde, ostatne co mam tam vidim :) ... ak nemusia byt funkcne a kompletne, tak mam aj SE w810i ...

Odesláno

kujon106> Takže balíček odeslán.Krom mobilů je tam jedna Nokiácká a jedna Sony Ericsson nabíječka, k Siemensu jsou tam návody, datový kabel a sluchátka (nebíječka není:( ). Navíc jsem v šuplíku vyhrabal nevybalený kryt na Siemens A50, tak jsem ho tam taky hodil:papa

Odesláno

Velký dík ještě jednou Andrewwovi. Dneska telefonky dorazily a jsou opravdu super! Máš to u mě ;)

No a krom tvých telefonů jsem si dnes vyzvedával ještě phonky z dvou dalších zdrojů. Resp. telefonky + dobové materiály + přislušenství + krabice. Zejtra se rozepíšu více, teďka už se mi chce spát :)

Výsledek je takovýto :) :

bfcb86100224584.jpg ed4fd3100224621.jpg 3719e5100224646.jpg a6a9da100224671.jpg e2a058100224706.jpg a765b8100224725.jpg 7a4de1100224746.jpg 0a593e100224762.jpg 604adc100224786.jpg 43fbb9100224817.jpg 9174d3100224842.jpg 29c2b4100224865.jpg 035d84100224884.jpg 396549100224896.jpg 7692dc100224910.jpg 1d5548100224922.jpg 50fc57100224945.jpg 01a676100224987.jpg a54aa8100225013.jpg f1bd1a100225052.jpg eb1dc2100225090.jpg 5eead1100225125.jpg 21d38b100225166.jpg 3ff731100225197.jpg 5527b2100225220.jpg e60d8a100225248.jpg 1ca61e100225283.jpg 9777a2100225316.jpg

Odesláno

Sháním archaickou T10. Můj první mobil - aneb příležitostně vyměním nefunkční za funční - moje po 7 letech dosloužila se stříbrným obalem (display podložen gumou) + měl bych tu mít nefunkční origo modrou.

Nyní již 4 roky K750i a je to stále príma.

Diskuse z obchodu (před 4mi lety):

Já : potřebuji vyměnit tohle za něco funčního (ukazuji T10)

Slečna ve kvelbu: To je Sony-Ericcson?

Já: Ne, to je jen Ericcson.

Slečna ve kvelbu: Aha.

... a pak jsem šel koupit nový mobil do jiného kvelbu.

Odesláno

T10 zase ještě tak archaická není. Pamatuju jak sme s ní volali s kámošem do Ameriky a smáli se tomu, jak mu za to neubývá kredit na GO kartě, neb telefon zobrazoval pořád stejnou částku. Jaké pak ale zavládlo zděšení po chvíli kdy už voalt nešlo vůbec a následném telefonátu na GO linku, kde nám bylo řečeno že tento tel. nepodporuje nějakou tu fci aktuálního stavu kreditu na displayi a že máme kredit -30kč :D

Jednu tu mám, nicméně ať s ní dělám co dělám, tak se jeví také jako nefunkční...

Odesláno

No ale ta tvoje historka mi něco připomněla. netýká se to teda tel., ale aut - konkrétně 16V saxa. Kamarád, který ho kdysivá vlastnil, si jel do Citroënu v pze koupit nové olej. víčko. Asi si nějak s chlápkem v Citroënu nerozumněli a tak se prý šli mrknout co přesně chce pod kapotu. Po jejím otevření, kdy Citroëňák zřel v saxu 16V motor prý prohlásil, cituji: \"Co to je? To sem ještě v životě v saxu neviděl\" :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...