rb_mates Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 Zdravim všechny, chystm se vyměnit nemrznoucí směs v v chladicím systému svého milačka, tak bych chtěl požádát o par rad jaky typ chladici kapaliny je nejvhodnejší?? Citovat
ozzy56 Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 dej cokoli co je na hliníkové hlavy (blok), G48 nebo G11, vypláchni systém vodou a nalij naředěnou směs, odvzdušni a dej si pár piv za odměnu Citovat
ferrari Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 Ja som to tiež riešil a dal som origo zmes, akú používa zn. servis Peugeot. Nariedená ma stála asik 2,7 €/l, takže som bol spokojný...teda, ešte som ju nedal, ešte ju mám v garáži v bandaske, ale už je najvyšší čas... Citovat
Jindras Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 Samozřejmě na českém trhu nejlepší fridex G Plus-VELVANA Fridex G Plus. Nejmodernější chladící kapalina obsahující inhibitory koroze na bázi organických kyselin a jejich solí. Jeho jedinečně antikorozní vlastnosti chrání chladící systém po celou dobu životnosti této kapaliny. Je mísitelný s chladící kapalinou ŠKODA G12 a G12+, se kterou je plně identický. Obsah: 4 l -používáno jako orig.náplň všech nových vozů Škoda koncernu Wolswagen.... Citovat
Jindras Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 Obalem to nebude,je to vykopírované z internetobchodu-ale jak se říká co je psáno to je dáno a to platí o české kvalitě Velvana.Já vím,že je v módě kupovat Shell,Castrol do těch \" :Dstarých sraček\",ale když to lidi chtěj platit ať to platí!!! [upravil dne 1/10/10 od Jindras] Citovat
ferrari Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 Ešte mi povedzte, ako pníte systém...som dne svypustil destilku, čo tam bola, nalial cca 3l nariedenej nemrznúcej, naštartoval motor a kurňa, ona hladine pekne stúpala...tak mi min. pol litra vytieklo...potom pri odvzdušňovaní zas šla kvapalina cez odvzdušňovák, aj keď bol zavretý, tak som zistil, že sa kúštik odvzdušňováku ulomil a stratil sa O krúžok...a tak je 306ka nepojazdná... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.