Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
jj už to mám doma nacvakne se to na staré zrcátko.. ale je to krapet větší než normální zrcátko, jsem mněl vzít menší..

Aku velkost si vzal? Kolko to precnieva? Daju sa aj mansie?

A kadial tahas kable? Daj fotky. Je to aj s kamerou?

[upravil dne 15/10/10 od fox111fox]

Odesláno

je to 7 palcové jsou i menší větší je to bez kameru kameru jsem vzal zvlášť ještě to nemám zapojené čekám až dorazí kamera a povedu to stropem a pak sloupkem dolů....

post-20655-1410961317645_thumb.jpg

Odesláno

nikol : ještě nejsem rozhodnut že tam zůstane.. mám ještě jinej nápad....

fox111fox :slnecne clony to je to na zrcátku jak přehodíš když tě někdo oslňuje?? ne to na tom zrcátku není ale ono není jak normální zrcátko je trochu tmavé

Odesláno

No ja som narazal hlavne na uchytenie aby bolo pevne a drzalo na mieste.

A velke to ani nemusi byt ale ked ma ostre hrany.......bal by som sa to tam mat.

Radsej by som si kupil asi parkovacie senzory.

Odesláno

držet drží dobře ostré hrany tam nejsou... nebral jsem to jenom kvůli kameře ale že se tam dají i pustit na to filmy jak někde čekám. s 307 se dá parkovat bez problému bez senzorů a bez kamery.. nemám sw takže žádný problém

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Zdarvim Tech. otázka. Kameru můžu připojit k žárovce zpátečky? Stačí jen + a ukostřit, že? O drát od rádia (zpátečka) Také k tomu + ? Díky

Odesláno

Tak dneska jsem zjistil že mam na kameře kterou jsem ješte nanainstaloval ale mam jí už dlouho doma prasklé sklíčko. Ve dne to ukazuje v pohodě a noční neni viďět. Jen ty prasance. Tak budu muset improvizovat. Zkusim sklíčko z hodinek.

Odesláno

Chci jí dát do lišty senzorů na couvání. Dám ji co nejhouběji aby se tolik nemazala. Ale musim vymyslet co nejmenší kryt čočky a zároveň aby nepřekážel ve výhledu. Zapojení jsem zkoušel na nečisto. Zdoj el. Od žárovky zpátečky. Ke kameře a k rádiu. Ukostření, ze spodu víka kufru.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...