Guest haxcoxo Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 Ahojte! Mam 306 kombi rv. 1997 s motorem 1.9D 50 kw. Chtel bych zvysit trochu vykon. Co pro to musim udelat ? Citovat
Guest haxcoxo Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 koupit si jiné auto? praveze s timhle jsem hodne spokojeny. jen bych bral aspon 70 kw motor. neda se s tim neco udelat? Citovat
pug306 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 ako fakt nechape taketo myslienky ono vies ked to je raz atmosferovy dizlak tak to je motor robeny only na spotrebu a nie na zavodenie.....z toho nedostanes nic.... Citovat
Guest haxcoxo Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 nechci toho delat zavodak ..jen proste 5 +- 95 kg chapu.. plny kufr .. no nejak to v kopcich nestaci.. dost casto jezdim takhle. takze proto se ptam. jestli s tim nic nejde tak s tim nic nejde. zvyknu si Citovat
wooody Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 možná malinko přidat na čerpadle jestli to jde..... ale jak už tu bylo psáno je to atmosfera, takže to moc nepomůže, buď rád že to jezdí skoro zadarmo a je to \"nesmrtelnej\" motor Citovat
NAVY1 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 tak z kopcov nemá radost ani moja atmosféra..hold je to motor na spotrebu, rozmyslal som akurát nad filtrom a možno výfukom inak dalšie zásahy by boli asi náročne a s neistým výsledkom. a este sa snazím nevozit v aute ziadne zbytočnosti, kvoly váhe.. Citovat
Guest haxcoxo Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 slysel jsem neco ze pomuze jeste trosku upravit predvstrik a vstriky dat na 140 bar (myslim ze to je dobra jednotka :D) jsem rad za tenhe motor.. 80 tisic km na nem mam. a jedinne co delam je udrzba. spotreba se pohybuje kolem 6.6 .. pri ceste do chorvatska 6.4 .. mam to auto rad .. jeste jsem nekde cetl ze na tenhle motor jde nahodit turbo .. to bude ale asi hovadina ne ? Citovat
shark734 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 to mas nejaku velku spotrebu na atmosferu nie?...ja mam maximalne 6,6 na HDi Citovat
NAVY1 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 tak ta spotreba sa aj mne zdá nejak vysoká, tak o 1 liter.. Citovat
Guest haxcoxo Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 jezdil jsem asi za 5,8. jen mi pak odesel vstrik a jezdil jsem za 10/100 .. tak jsem ho nechal vymenit a jezdim za 6.6 tedka .. stve me to ale nevim co s nim je.. Citovat
pug306 Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 menil si iba ten jeden ?.....ak ano tak to moze byt aj tym....lebo ked sa menia maju sa menit vsetky.... Citovat
Guest haxcoxo Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 jen jeden no . v servise mi rekl ale ze ostatni sou jeste hodne dobre, ze to nema cenu menit. tak nevim Citovat
ozzy56 Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 menil si iba ten jeden ?.....ak ano tak to moze byt aj tym....lebo ked sa menia maju sa menit vsetky.... ale no tak, když stačí seřídit na tlak a vstřik předpisově práší--jaký je důvod kupovat nový? Citovat
pug306 Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 menil si iba ten jeden ?.....ak ano tak to moze byt aj tym....lebo ked sa menia maju sa menit vsetky.... ale no tak, když stačí seřídit na tlak a vstřik předpisově práší--jaký je důvod kupovat nový? tak ja som neni mechanik ale viac krat som pocul ze ked odide jedna triska obvikle za kratky cas odidu aj ostatne tak ze ludia menili vsetky...i ked to neni lacna zalezitost.... [upravil dne 22/9/10 od pug306] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.