Jump to content
  • Aktuální cíle darů

řízení-vypíná posilovač


Pe.Tr

Recommended Posts

na C8 viz podpis , se zničehonic vypne posilování řízení, prostě auto bez serva. je to od te doby co me praskla hadice od serva . nekdy to proste nekolik set km funguje a pak se to nachvili vypne a po par km opet naskočí.vymenil jsem čerpadlo a dokonce i čidlo na trubce a už myslel že mam vyhrano a ted po mesici se to stalo znova a ja nevim čím to muže byt , kapalina je nova je ji tam dost a je to odvzdusneno . kdyby to bylo řízením tak by to přece dělalo furt ne?

už si nevím rady , diag nic neřekne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

tak se mě to po 4měsících opět vrátilo , jen pro upřesnění přd těmi 4mi měsíci byla vyměněna pumpa(servočerpadlo) a čidlo tlaku.

zajímavý úkaz je ten že jakmile se servo vypne , jde znovu do zaběru po zvýšení otáček , (loni měněné napínáky ,kladky i řemen)

kdyby někoho něco napadlo budu rád , já sám už nevím , tady je VIN :13065435 (je to cit )

Link to comment
Share on other sites

Cidlo tlaku je tam jen kvuli zvyseni volnobehu pri zataceni na miste, to s tim nesouvisi. Regulacni ventil je dole na prevodce, nejspis tam bude spatnej kontakt nebo povysunutej konektor od vymeny hadice. Pokud ne, tak se muselo nekde neco ucpat - nova hadice, zpetnej ventil v ni, nebo rozdelovac tlaku v prevodce.

Link to comment
Share on other sites

Inak ked je to uz nacate, podobne problem som riesil na reachtrucku v praci, je to sice hydraulika, kazdopadne mal tiez vypadky a niekedy nedrzal lyziny vo vyske a sposobovala to mala spina, ktora sa dostala nejako do hydraulickeho rozvadzaca, po vycisteni frci ako novy...

...takze ak mas novy olej a dobre odvzdusnene tak by som skusil dat vycistit to cerpadlo:)

Link to comment
Share on other sites

mám taky problém s posilovačem, docela často, po nastartování prostě nefunguje a teď v zimě je to častější než třeba v létě a už mám taky vypozorovaný, že když při jízdě nebo při rozjezdu víc zvýšim otáčky, tak to naskočí a zase funguje, při jízdě ale nikdy nevypadne, jen po chcípnutí, tak nevim kde může být problém :myslim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...