Jump to content
Sign in to follow this  
ferrari

Nejde PP hmlovka + tiká relátko

Recommended Posts

Tak, páni, som sa konečne dostal k tej PP hmlovke, vymenil som žiarovku, ale hmlovka ja tak nesvieti...som aj kukal opticky starú žiarovku, vyzerá OK...som myslel, či to nie je poistka, ale podľa návodu majú obe hmlovky iba jednu poistku, takže poistka je vylúčená, nakoľko ĽP svieti...

Čo to? Žeby káble? Ale všetko to tam vyzerá, ako new..

Ozik, a ešte iné vec - niekedy, keď pustím a vypnem smerovky, tiká mi nejaké relátko, ako bláznivé...po chvíľke to prestane, potom to zas začne a takto...ale zvyčajne impulz príde, keď pustím smerovky...

[upravil dne 10.9.2010 od ferrari]

K tomu relátku - treba rozobrať a vyčistiť páčku smerovky. Špony z oderu kontaktov robia falošné spoje.

Zmeraj napätie na konektore pri hmlovke a skontroluj či má dobrú kostru.

Zmeraj napätie na konektore pri hmlovke a skontroluj či má dobrú kostru.

Njn, to presne chcem, ale odhadujem, že keďže hmlovka nejde, tak tam nebude + aj -...

PS - to relátko - ale ono smerovky pri tom cvakaní nejdú...teda, aspoň kontrolky smeroviek nie...

Reku, či to nie sú nejaké typické závady...

Heh, dnes som najazdil 130 km a relátko ani netiklo..ale budem to musieť riešiť, to je jasné, len to má čas...

Po prvý krát sa to ozvalo deň predtým, ako som šiel do HR...si viete predstaviť môj zmätok - auto som mal mesiac:mad: ...nejak to prestalo, a ako som šiel do HR, tak už v Nitre na križovatke to zas začalo tikať...ma oblial studený pot (bo som stále netušil, čo to je, iba som vedel,m že je to nejaké relé,a le som netušil, že prečo tiká...), ale chvalobohu to prestalo a už potom nerobilo...začalo zas minulý týždeň, ale potikalo si,a už to zasa prestalo:D