ThorR Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Cau lidi. Tak jsem si nechal prekontrolovat tlaky a prej v 2-4 je tlak 11 coz by melo byt ok, ale v 1. je neco kolem 9. Cim myslite ze by to mohlo byt? spise hlava nebo krouzky? [upravil dne 9.9.2010 od ThorR] Citovat
oddie Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Z jakého důvodu ti to nezjistili rovnou při tom měření? Myslíš, že zdejší tipovací soutěž bude proti tomu nějak vypovídající??? Citovat
ThorR Odesláno 9. září 2010 Autor Odesláno 9. září 2010 Byl jsem tam s rozvodama, a uz na to nebyl cas. Nejspise to budou ventily. Myslite, ze to ma velky vliv na cinnost spalovani? (v tomhle jsem fak laik, proto se ptam ) [upravil dne 9.9.2010 od ThorR] Citovat
oddie Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Na co nebyl čas? Stříknout do toho prvního válce pár ml oleje injekční stříkačkou a měření zopakovat? Dobrý, to je asi 5 minut... Citovat
ozzy56 Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 kompresní tlak má vliv na všechno--chod motoru,startování,výkon,spotřebu...,oddie má pravdu, měli hned zjistit (vyloučit),kde je pravděpodobná chyba...,jinak je z toho jen tipovací soutěž Citovat
ThorR Odesláno 9. září 2010 Autor Odesláno 9. září 2010 aha, no to je pekne teda. Asi se mu jen nechtelo Citovat
majty Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 muze mit vliv na to ze motor po nastartovani pri zahrivani bezi na 3 valce ? Pri zahratem je vse OK. Citovat
ozzy56 Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 muze mit vliv na to ze motor po nastartovani pri zahrivani bezi na 3 valce ? Pri zahratem je vse OK. tady bude problém spíše v zapalování --s nízkou kompresí jednoho válce to nemá nic Citovat
pastorek Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 muze mit vliv na to ze motor po nastartovani pri zahrivani bezi na 3 valce ? Pri zahratem je vse OK. Je to jedna z možných príčin. Raz som to riešil na jednej Audine. Po výmene krúžkov išla ako hodiny. Citovat
majty Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 Zapomnel jsem dodat ze mi auto zere hodne olej... Vykon mi prijde ok. Obcas to v zime vyhodi antipollution fault. Lambda za katem mela podle diag. spatne hodnoty, tak jsem ji zkusil vymenit a ted mi prijde ze motor drzi lip otacky a klesla mi spotreba, nicmene problem s vynechavanim valce zustava. Dal jsem taky ted misto 5w-40 oleje 10w-40 Total a spotreba oleje uz neni tak strasna kazdopadne si myslim ze je furt velka. Diagnostika - pise neco jako \"zavada na 3 valci\" Menil jsem snad vsechno mozne, vstriky,rampu,map senzor,cidlo teploty,snimac otacek... atd atd. Pastorek: tak to vypada na ty pistni krouzky ze ? Na kolik tak vyjde oprava? respektive kdyz by mi to meli jen zkontrolovat? to se musi sundat hlava? Takze nove tesneni atd? Citovat
pastorek Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 Na kontrolu stačí opakovane zmerať kompresné tlaky. Prvý krát \"ma sucho\" a pred opakovaním meraním vstreknúť do valca olej. Ak pri druhom meraní bude tlak výrazne lepší tak je to krúžkami. Teoreticky by to mohli byť i netesné ventily ale to by bolo počiť i na zvuku. Hlavne výfukový sa prejavuje akoby tlieskanim. Na opravu musí ísť dolu hlava i vaňa motora. Napíš SZ členovi durko, jemu sme menili krúžky teraz v lete, povie ti cenu dielov. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.