Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Recommended Posts

Odesláno
malý update : dnes auto dostalo dárek - nové bezramínkové stěrače :) foto bude hned jak to půjde,dával jsem je tam už téměř za tmy .. tímto oficiálně přejmenovávám svůj thread na \"98% origo P 306 - Stibto\" jelikož už tam jsou ty potahy a teď i jiné stěrače :D

hehe taky jsem asi předevčírem koupil nový flat stěrače, ale nekupoval jsem nějaký supr čupr BOSH za 950Kč (by mi je akorát ukradli), ale AERO za 2x150Kč, tak uvidím, každopádně teď, když je zima, je tam ještě dávat nebudu, zbytečně, počkám si až na jaro :). Jaký máš ty?

Odesláno

Já mám nějaké alá aukro 2x100 Kč ;). Slouží tři roky, nicméně za stejnou cenu mám doma nové, čekají až tamty budou stírat opravdu na prd.

Odesláno
Krasne kolecka :potlesk

Díky :) Btw krásnej avatar ;):D

Odesláno
Já bral tyhle http://autodoplnky.mastershop.cz/sterac-blario-flat-550-mm-22-1ks/ - 1x550mm, 1x510mm .. no posuďte sami, jak vypadají na autě :) Btw bylo k tomu asi 6 adaptérů docela mi trvalo přijít na to který tam mám dát :D

Vypadaj moc pěkně, celkově ty FLAT vypadají daleko lépe než obyč ramínkové :mrk. Já mám tyhle: 650x400: http://www.autodoplnky-shop.cz/sterac-aero-400-mm-16-1ks/ Mám tam taky asi 5 adaptérů, z těch mi jde hlava kolem :D

Odesláno

Jj ty jsou dost podobny tem mejm .. :) No jako s tema adapterama jsem si fakt vystacil na dobrejch nekolik minut :D .... uff

  • O 3 týdny později...
Odesláno

Musím se pochlubit - zas nejsem taková lama jak jsem myslel - dneska jsem konečně realizoval výměnu komplet oplastování středového panelu od vršku (výdechy topení) až úplně dolu :) Zabralo mi to hodinu a půl jelikož jsem na to šel hodně opatrně ale JE HOTOVO a interiér zase vypadá k světu :) Ještě sfouknout výměnu poškozeného zámku přihrádky spolujezdce a je to :) Foto snad časem taky bude ..

Odesláno
:super Tak ještě ten zámek, možná by to vyřešil kousek plastu a vteřinové lepidlo ...

Díky :) No protikus zámku nakonec přijde vyměnit celej řekli mi v Peugeotu že se dá objednat jen tenhle kus asi za 170,- :) Ale netroufnu si na to sám tak si to tam nechám dát od nich,což výslednou cenu samozřejmě navýší ale nebudu s tim muset aspoň nijak šaškovat. Tím co jsem si spravil dnes jsem minimálně několik set ušetřil mám ze sebe dobrej pocit :) Dokonce jsem si i úspěšně vyměnil žárovičky podsvětlení hodin a ukazatele teploty :super

Odesláno
:) Já jsem dneska dělal čep na rameni, dávat prachy servisu se mi nechtělo. Jenom byl trochu problém s šestnáctou klíčem, ale vyměněno, bohužel to pořád ťuká ... :(
Odesláno

Andreww: řeším to v servisu - je to tam včetně videa (zvuku). Tyčka a všechno na rameni vyměněno, i horní uložení tlumiče.

Odesláno

Milane to je divne .... vzdyt to uz jsi snad proveril skoro vsechno .. :( Je fakt ze kdyz jsem v tom Tvym jel docela me ty zvuky otravovaly, chapu, ze uz bys to chtel mit z krku no :myslim

Odesláno

Když si pustím rádio, tak to není slyšet, ale problém to neřeší. Stálo mně to už asi 2500 Kč a problém nevyřešen.

Ale včera ten čep byl výživnej ... protáčeli se šrouby a měly kulatou hlavu, přidržet to šlo jenom velkým torxem a moje ultra obyč sada to nevydržela. Tak musela přijít na řadu flexu a uřezat je. Naštěstí godzila poslal poslal nové šrouby k čepu :)

Odesláno

Kua to jsi mi pripomnel .... ja jsem porad neporesil to vrzani vzadu :D Ale jestli to jsou \"jen\" ty pakny v brzdovym bubnu tak by to nemuselo bejt tak drahy ... pravda je,ze to obcas vydava zvuky uz i pri jizde .... Cert vi co s tim zas je .... Heh

Odesláno

Mně to prdí stejně, když nemám ručku až nahoře - poposkakuje to. U tebe bych to viděl na zaseklý lanovod ručky.

Odesláno

Právě jsem se vrátil ze servisu - přihrádka u spolujezdce má vyměněný zámek, stálo to 365,- .. takže teď už jen časem pořešit rádio a je to jak předtím :)

post-28514-14109615598621_thumb.gif

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Dneska jsem měl čas tak jsem (konečně) namontoval loketní opěrku co mám doma už bůhví jak dlouho .. Trošku jsem se s tím upravoval a dělal to navíckrát ale s výsledkem jsem spokojen :)

post-28514-14109615806096_thumb.gif

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...