cechic Odesláno 4. prosinec 2010 Odesláno 4. prosinec 2010 Na tohle používám starou kartičku od pojišťovny, projedu s tím spodní gumu u okna a funguje :-D
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Resim jiz nejakou dobu problem s hlukem obtekajiciho vzduchu pres deflektor u spolujezdce pri rychlostech od cca 80kmh vyse ... mate nekdo s deflektory podobnou zkusenost ? Podotykam ze ten hluk jde jen od spolujezdce, u ridice to zadny zvuk nevydava (a deflektory byly samozrejme montovany soucasne a jsou stejne)
MilanF1 Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 tobě jsem radil o plíškách u ofuků? Pokud jo, nebude problém v nich, že by to bylo volnější ...
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Milan : jojo mrkni se někde to tady je (cca z listopadu..) No vtip je v tom že u řidiče jsem vymezovací plíšky dávat nemusel okno se otevírá/zavírá prakticky od začátku dá se říct bez problémů. Horší to bylo u spolujezdce takže tam jsou asi 4 \"účka\" ručně dělané doma ... Tak že by ten ofuk díky tomu byl \"vystrčenější\" ? ...
MilanF1 Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Když auto stojí, tak by se ten ofuk neměl hýba, prostě s tím zakymácej. Samozřejmě ve větru to může plandat. Neměl by se vůbec pohnout. Mně třeba na P309 (bez plíšků) se mi stávalo, že u řidiče to bylo OK, jenom u spolujezdce to nešlo dovírat pořádně a po x km se mi pootvíralo okno (nebyly v elektrice).
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Jo to je taky husty - jsem byl vcera po asi 2 mesicich v mycce (uz jsem to auto mel problem na parkovisti poznat ) a nateklo mi u spolujezdce oknem dovnitr - nebylo dovreny .. heh .. Ty hele to neni ze by se hybal, no ten zvuk bys musel slyset, je to jak meluzina .. Pravda je,ze na komfortu jizdy me to neomezuje, mivam hudbu dosti nahlas
Frozz Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Jo to je taky husty - jsem byl vcera po asi 2 mesicich v mycce (uz jsem to auto mel problem na parkovisti poznat ) a nateklo mi u spolujezdce oknem dovnitr - nebylo dovreny .. heh .. Ty hele to neni ze by se hybal, no ten zvuk bys musel slyset, je to jak meluzina .. Pravda je,ze na komfortu jizdy me to neomezuje, mivam hudbu dosti nahlas jezdíš do myčky jo? no fuj, ničíš si lak . Nejlepší pěkně ručně, kbelíček a už to pění
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Frozz : clovece mit novy auto nebo novej lak nejezdil bych ... a i tak pres leto kdyz je teplo myju casto sam a s kbelickem ..
MilanF1 Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Já jsem tedy s P306 ještě v myčce nebyl , ale pokud máš metlu, tak kartáče neublíží. Navíc nyní v zimě program se sušením, tak nevidím problém, možná lépe než doma s kýblem. ale k tématu: zvuk jak meluzína, nebude to tím nedovřeným oknem? Případně to může být mezera mezi ofurkem a oknem, nejspíše u B sloupku, kde se vítr bude dost opírat o hranu (fyzik nejsem)
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Nemám metlu .. ale tak ten lak už má něco za sebou a bylo to X let mytá po myčkách nejrůznějších kvalit (než jsem to koupil) takže tím že teď nebudu do myček jezdit už asi moc nezachráním ... No s tím ofukem máš asi recht, no, možná to nějak zkusím nasimulovat doma .. kua ale jak ... fénem ? ... hm .. ten dělá dost hluk. Grrrr
MilanF1 Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Co chceš dosimulovat? Nevím přesně kde je problém. nedovřeš tedy okno? Poté možná upravit ty plíšky nebo ho zabrousit (zúžit).
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 ..s novými potahy (díky, Ježíšku) [upravil dne 7/1/11 13:16 Stibto]
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2011 Odesláno 7. leden 2011 Co chceš dosimulovat? Nevím přesně kde je problém. nedovřeš tedy okno? Poté možná upravit ty plíšky nebo ho zabrousit (zúžit). Nevim uz co jsem tim myslel ... no ale tak mozna bych mohl casem zkusit ty plisky dostat z toho pryc a uvidel bych zda uz je ta guma v tech kritickych mistech dostatecne roztazena a zda okno pujde dovrit ..
Guest StibTo Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Tak dnes jsem hned ráno dojel na emise a pak hned STK, obojí auto úspěšně prošlo, zase na 2 roky klid [upravil dne 10/1/11 09:17 Stibto]
Guest StibTo Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Díky Chtěl jsem sem nahrát vyfocený protokol o STK ale nějak mi to nejde .. no to je fuk. Prostě v podstatě jediné na co mě upozornili bylo že časem bude třeba vyměnit silentbloky přední nápravy no ... Ale na protokolu to mám v lehkých závadách a jinak vysvědčení jest \"Auto je způsobilé dalšího provozu\" ..Juchůůůůů :mad:
MilanF1 Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Silentbloky mám měněné, i tyčky stabilizátoru, tam bych problém mít neměl. Všechno mám v cajku, takže se nebojím. I nové lanovody ručky Taky bych měl být způsobilý
Guest StibTo Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Hele a na kolik Tě vyšla ta výměna ? (teda bez lanovodů ty asi nepotřebuju řešit )
MilanF1 Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Samotné díly moc nestály, ale dělal jsem to na dvě etapy, takže přesné ceny nevím. Nejspíše budeš mít vymlácení zadní silentbloky, ty jsem měl na kaši. Přední asi byly ještě originál a na oko vypadaly dobře, ale vůbec se jim nechtělo ven, byly přirezlé. Raději jsem dal ale nové. Moc jsem do toho investovat nechtěl, tak jsem v AK koupil Starline. Takže koukni do jejich katalogu a odečti asi 26% . Jenom dodám, že přední jsou na každé straně dva. Jo vlastně na jedné straně mám SWAG, protože jsem blbec koupil jeden přední silentblok (namísto dvou), servisák je tam náhodou měl koupený na svoji 306ku Výměna zadního silentbloku je i v sekci Udělám si sám. Já s tím jel k mému \"servisákovi\" a na zdviži se to dělalo lépe. Já lana musel měnit, protože jedna strana nebrzdila a druhá tak napůl. A když jsme je vyndaly ... no ty vypadaly
Recommended Posts