Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Kouř

vrtulnik76

Recommended Posts

Tak jsem udělal všechny filtry v autě novej olej po koupi a mám furt ten samej problém na volnoběhu pokud šlapu prudce na plyn z vyfuku jde cernej kour jako prase a pri jizde kdyz prudce slapnu na plyn treba z 2-3 tak to stejny kour jako prase ze v zrcetku vidim tmu a pak v pohode pokud jedu slesne bez akcelerace tak se nekouri nevim kde je zrada auto mam tyden a ne za malo penez a nerad bych vysazel treba 20 000 za cerpadlo nebo neco jineho

No to může bejt hodně věcí...a už ti to říkali tu

hoď to na dia,potom může člověk vyškrtávat další věci.

že to kouří je to prostě nafta a když je kickdown tak to si piš, že každej nafták zahulí, nebo ten FAP je to tu už hodně o tom napsaný nebo jak jsi sám řekl:čerpadlo a nebo to může žrát olej,ale to asi není černej kouř ti to bere olej.

prostě dia

Původně zaslal: John_Ice

No to může bejt hodně věcí...a už ti to říkali tu

hoď to na dia,potom může člověk vyškrtávat další věci.

že to kouří je to prostě nafta a když je kickdown tak to si piš, že každej nafták zahulí, nebo ten FAP je to tu už hodně o tom napsaný nebo jak jsi sám řekl:čerpadlo a nebo to může žrát olej,ale to asi není černej kouř ti to bere olej.

prostě dia

Diag ti to bohuzel neukaze.

jeste se nenasel borec ktery da do diagu,kdyz ti auto kouri tak co mas vymenit.

Troufam si rict ze se mozna ani nenajde borec ktery rekne na rovinu , ze je to napr EGR.

Patrat patrat patrat.........

Sel bych po FAPu na 80%

EDIT:Pokud nekdo delal neco s jednotkou(napr.spatne udelane FAPoff)tak je to jasne.Pripadne nepovedeny chip.

Uz jsem mel pana kteremu vypli FAP,zaplatil 12t a FAP mu tam nechali a hodili tam spatne udelany chip.

Vysledek: Auto nebylo videt a vyfuk vytrzeny z drzaku.

[upravil dne 31.8.2010 straki007]

POZOR.

Vycisteni znamena co???????????????????,,

Kdyz jsou borci ze do neho doplni ten obsah ktery tam ma byt tak to budou snad prvni v republice.

Kdyz to budou prasata a vyplachnou to wapkou tak to bohuzel nepomuze.Mozna na cca 1500km.

Tam mas totiz vypaleny obsah FAPu.Tam vyplach nestaci.

Necham to na tebe.

byt to na mne tak tech 5000,- dam do FAPoff a nenejakym pokusmenum.

EDIT: Napada mne ze by nebylo od veci vytahnout obsah jednotky jestli tam nekdo nedal spatne udelany chip.

Nebo je taky moznost ze pousti hodne nafty vstrikovac.

Jednoduse: kdyz ti to kouri opravdu hodne,tak to je velkym mnozstvim nafty...

straki:No bral jsem to ohledně toho,že by dia něco zahlásila,že je špatné to či ono,nemyslel jsem hned,že ti to ukáže že ti to kouří kvůli tomu...ale to je problém prostě v psaní,píšeš a myslíš zas na něco jiného tak to zkrátíš a je po...

No asi bych taky nešel do repase,ale do vyndání FAP...a jestli jezdíš hodně po městě tak to už bych vůbec neřešil,město je to nejhorší pro FAP.Stojí to myslím 7 000kč a máš po problémech

[upravil dne 31.8.2010 John_Ice]

straki:No bral jsem to ohledně toho,že by dia něco zahlásila,že je špatné to či ono,nemyslel jsem hned,že ti to ukáže že ti to kouří kvůli tomu...ale to je problém prostě v psaní,píšeš a myslíš zas na něco jiného tak to zkrátíš a je po...

No asi bych taky nešel do repase,ale do vyndání FAP...a jestli jezdíš hodně po městě tak to už bych vůbec neřešil,město je to nejhorší pro FAP.Stojí to myslím 7 000kč a máš po problémech

[upravil dne 31.8.2010 John_Ice]

Jasny rozumim.Ale kdyz to das mechanikovi jak v ....no nehanime.Tak i kdyby mu napsalo urcitou chybu tak na to neprijde.

Ale dost uz.

PS: To je nejak hodne za FAPoff,ne?!!:D

Původně zaslal: vrtulnik76

Ok takze pokud chapu je lepsi dat 5000 za FAPoff a je jak po kouri tak po problemu i kdyby to nebylo ono je to lepsi ne delaji to blizko Brna tak asi jdu do toho

FAPoff ti udelam klidne ja.

Ale nemusi byt po problemu v pripade ze budou v haji vstriky.Ale ikdyz jsou tak to novy fap ucpe okamzite zpatky.To je na delsi vysvetlovani.Ale FAPoff je pro tebe snad nejlepsi a nejrychlejsi reseni.

straki:to z toho plyne,že jsem napsal 7 000kč a máš po problémech,že jsem myslel, že je to hodně?Právě v poměru repase je to za hubičku...a určitě co má vrtulník,tak to bude určitě levnější.

ikdyž jsi z Brna tak co?Že Chomutov je daleko? jako,že 300km je dálka,tak to vem jako výlet a ven to tak,že když to nebude ono,tak určitě ti to prohlídne a máš vystaráno,ale FAP tě určitě nemine tak i tak.Dle předchozího vlákna to bude mít hafo nalítáno.

Nechci strakimu brát kšefty :D ale pp205 je u mělníka tak to máš zas o 100km méně... stačí hledat a ptát se ;)

Původně zaslal: straki007

11.9 jedu na turne FAPoff tak se stavim i u tebe klidne.

Stejne mam v Brne na diag jednoho clena odsud:potlesk

A nebo takle...tak se podniká=jezdit za zákazníkem :potlesk

klobouk dolů (jasně máš tam cestu,ale stejně)

Původně zaslal: straki007

11.9 jedu na turne FAPoff tak se stavim i u tebe klidne.

Stejne mam v Brne na diag jednoho clena odsud:potlesk

A nebo takle...tak se podniká=jezdit za zákazníkem :potlesk

klobouk dolů (jasně máš tam cestu,ale stejně)

Ano ano.

Muj zakaznik muj pan.Mam radost kdyz udelam radost.

Muze potvrdit par lidi z fora....:D

OK pisnu pak SZ ale stav kilometru sedi mam to cerny na bilým:P:P:P:P:P:P:P:P sem auto kupoval od borce a sel jsem mu ho vratit tak prede mnou volal puvodnimi majiteli do Italie a tan me obratem poslal kupni smlouvu kdyz auto daval na prodej v Italii takze borecek stahl 50 000 km tak me z kupni ceny musel vratit nejaky prasule:super:super:super:super