Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

1 problem - pred rokem jsem menil silentbloky na zadni naprave. Kupoval jsem je v kellyne a po roce je jeden v hajzlu, mam tam jit na reklamaci?

2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt?

Diky

Odesláno
Původně zaslal: oni

2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt?

Diky

Tipujem nizku hladinu brzdovej kvapliny.

Odesláno

no jedine kde mam nizkou hladinu, je v posilovaci,ale na to neni stopka pripojena? Myslel jsem, ze stopka je jen pres tlak oleje.

Odesláno
Původně zaslal: oni

no jedine kde mam nizkou hladinu, je v posilovaci,ale na to neni stopka pripojena? Myslel jsem, ze stopka je jen pres tlak oleje.

Pozeral som schemy, ked som mal problem so saharami, tak stopka sa rozsvieti aj ak sa ti prehreje motor, ak ma zopnut prva rychlost shar a mas vypalenu poistku pre motor sahar, podla snimaca nemas tlak v mazani ... ale zalezi to od varianty auta a roku vyroby.

Ak mas snimac hladiny brzdovky (ojazdenych platniciek), tak ho skus odpojit, ci ti nahodou neblbne.

Odesláno

destickama to urcite neni. Pac mam pretrhany kabely a na to mam zvlast kontrolku. Ty sahary se mi nezdaj,pac fachaj a co ma spolecnyho sahara pravotociva zatacka. Jinak na brzdnou kapalinu se mrknu. Zatim diky za tipi. Ale osobne si myslim, ze to bude neco v mazani, ale co. Oleje tam je dost.

Odesláno

menil jsem to sam, pokud mas prostory, naradi a cloveka k tomu, da se to krasne zvladnout doma. naprava drzi na 6 sroubech,ktery povolis z kufru a silenbloky vymenis pak na ty naprave az bude dole. jinak jsem bral tenkrat zlatej stred a 4 silentbloky me vysli nejak pres 2000,- kdyz tak ti pak pisnu nejaky navod aby si vedel co a jak.

Odesláno

já mám 106 16V, takže to z kufru nepovolim, nemám tam žádný šrouby, spíš mě zajímala cena a jestli na 306 to jde udělat někde doma v garáži, tak na 106 to pujde taky.

Odesláno

Zdravim, chci se jen zeptat.

Pri startovani me sviti STOPka i rucni brzda, i kdyz je nezatazena a zasne cca 1-2 vteriny po nastartovani a potom uz se nerozsviti. Je to tak OK ? Nebo nejaka brba ?

Odesláno
Původně zaslal: go.play

já mám 106 16V, takže to z kufru nepovolim, nemám tam žádný šrouby, spíš mě zajímala cena a jestli na 306 to jde udělat někde doma v garáži, tak na 106 to pujde taky.

hele nechci se hadat, pac 106 nemam,ale jak mas teda celou napravu pridelanou ke kastli. ale ja kdyz sundam calouneni ze dna kufru,tak tam mam zatky a pod nima jsou matky,co drzej napravu. ale to je jedno, kazdopadne, je to prace tak na 2-3 hodky a urcite ve dvou lidech, v jednom to teda jde taky,ale hodne blbe, hlavne az sundas napravu, pozor na brzdovy hadicky a trubicky.

Odesláno
Původně zaslal: cipsnaj

Zdravim, chci se jen zeptat.

Pri startovani me sviti STOPka i rucni brzda, i kdyz je nezatazena a zasne cca 1-2 vteriny po nastartovani a potom uz se nerozsviti. Je to tak OK ? Nebo nejaka brba ?

covece tak ted si nejsem jistej,ale myslim si ze sviti a pak zhasne,ale ruku bych do ohne za to nedal.

Odesláno
:D :D ja si myslim ze tam budou. hele das hever pod napravu, povolis matky a pak heverem to budes davat dolu, bacha na ty trubicky a stejnym zpusobem nahoru,ale ve dvou, v jednom ani prd.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...