oni Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 1 problem - pred rokem jsem menil silentbloky na zadni naprave. Kupoval jsem je v kellyne a po roce je jeden v hajzlu, mam tam jit na reklamaci? 2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt? Diky Citovat
miroja Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Původně zaslal: oni 2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt? Diky Tipujem nizku hladinu brzdovej kvapliny. Citovat
oni Odesláno 30. srpen 2010 Autor Odesláno 30. srpen 2010 no jedine kde mam nizkou hladinu, je v posilovaci,ale na to neni stopka pripojena? Myslel jsem, ze stopka je jen pres tlak oleje. Citovat
Pata Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 buď hladina br. kapaliny nebo sjeté brzdové destičky Kontrolní otázka - nejezdíš zatáčky s ručkou, že ne? Citovat
Benžík Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Muzes mit utrzenej dratek z desticky a o neco v zatacce skrta. Citovat
miroja Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 Původně zaslal: oni no jedine kde mam nizkou hladinu, je v posilovaci,ale na to neni stopka pripojena? Myslel jsem, ze stopka je jen pres tlak oleje. Pozeral som schemy, ked som mal problem so saharami, tak stopka sa rozsvieti aj ak sa ti prehreje motor, ak ma zopnut prva rychlost shar a mas vypalenu poistku pre motor sahar, podla snimaca nemas tlak v mazani ... ale zalezi to od varianty auta a roku vyroby. Ak mas snimac hladiny brzdovky (ojazdenych platniciek), tak ho skus odpojit, ci ti nahodou neblbne. Citovat
oni Odesláno 30. srpen 2010 Autor Odesláno 30. srpen 2010 destickama to urcite neni. Pac mam pretrhany kabely a na to mam zvlast kontrolku. Ty sahary se mi nezdaj,pac fachaj a co ma spolecnyho sahara pravotociva zatacka. Jinak na brzdnou kapalinu se mrknu. Zatim diky za tipi. Ale osobne si myslim, ze to bude neco v mazani, ale co. Oleje tam je dost. Citovat
oni Odesláno 31. srpen 2010 Autor Odesláno 31. srpen 2010 tak problem vyresen, opravdu malo brzdove kapaliny. co myslite s tou reklamaci? Citovat
go.play Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 oni: mám na tebe dotaz, taky teď budu měnit u svojí 106 silentbloky na zadní nápravě, na kolik tě to vyšlo i s prací? nebo sis to měnil sám? Citovat
oni Odesláno 2. září 2010 Autor Odesláno 2. září 2010 menil jsem to sam, pokud mas prostory, naradi a cloveka k tomu, da se to krasne zvladnout doma. naprava drzi na 6 sroubech,ktery povolis z kufru a silenbloky vymenis pak na ty naprave az bude dole. jinak jsem bral tenkrat zlatej stred a 4 silentbloky me vysli nejak pres 2000,- kdyz tak ti pak pisnu nejaky navod aby si vedel co a jak. Citovat
go.play Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 já mám 106 16V, takže to z kufru nepovolim, nemám tam žádný šrouby, spíš mě zajímala cena a jestli na 306 to jde udělat někde doma v garáži, tak na 106 to pujde taky. Citovat
cipsnaj Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 Zdravim, chci se jen zeptat. Pri startovani me sviti STOPka i rucni brzda, i kdyz je nezatazena a zasne cca 1-2 vteriny po nastartovani a potom uz se nerozsviti. Je to tak OK ? Nebo nejaka brba ? Citovat
oni Odesláno 2. září 2010 Autor Odesláno 2. září 2010 Původně zaslal: go.play já mám 106 16V, takže to z kufru nepovolim, nemám tam žádný šrouby, spíš mě zajímala cena a jestli na 306 to jde udělat někde doma v garáži, tak na 106 to pujde taky. hele nechci se hadat, pac 106 nemam,ale jak mas teda celou napravu pridelanou ke kastli. ale ja kdyz sundam calouneni ze dna kufru,tak tam mam zatky a pod nima jsou matky,co drzej napravu. ale to je jedno, kazdopadne, je to prace tak na 2-3 hodky a urcite ve dvou lidech, v jednom to teda jde taky,ale hodne blbe, hlavne az sundas napravu, pozor na brzdovy hadicky a trubicky. Citovat
oni Odesláno 2. září 2010 Autor Odesláno 2. září 2010 Původně zaslal: cipsnaj Zdravim, chci se jen zeptat. Pri startovani me sviti STOPka i rucni brzda, i kdyz je nezatazena a zasne cca 1-2 vteriny po nastartovani a potom uz se nerozsviti. Je to tak OK ? Nebo nejaka brba ? covece tak ted si nejsem jistej,ale myslim si ze sviti a pak zhasne,ale ruku bych do ohne za to nedal. Citovat
go.play Odesláno 3. září 2010 Odesláno 3. září 2010 jo tak pod těma zátkama jsou matky, aháá, já jsem pod ty zátky nikdy nekoukal Citovat
oni Odesláno 3. září 2010 Autor Odesláno 3. září 2010 :D ja si myslim ze tam budou. hele das hever pod napravu, povolis matky a pak heverem to budes davat dolu, bacha na ty trubicky a stejnym zpusobem nahoru,ale ve dvou, v jednom ani prd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.