Jump to content
  • Aktuální cíle darů

2 problemy - silentbloky a STOPka

oni

Recommended Posts

1 problem - pred rokem jsem menil silentbloky na zadni naprave. Kupoval jsem je v kellyne a po roce je jeden v hajzlu, mam tam jit na reklamaci?

2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt?

Diky

Původně zaslal: oni

2 problem - mam 3/4 predepsaneho mnozstvi oleje a pri prujezdu pravotocive zatacky se rozviti stopka a kontroka rucni brzdy. Dnes jsem zjistil,ze i pri prudsim brzdeni? Co by to mohlo byt?

Diky

Tipujem nizku hladinu brzdovej kvapliny.

Původně zaslal: oni

no jedine kde mam nizkou hladinu, je v posilovaci,ale na to neni stopka pripojena? Myslel jsem, ze stopka je jen pres tlak oleje.

Pozeral som schemy, ked som mal problem so saharami, tak stopka sa rozsvieti aj ak sa ti prehreje motor, ak ma zopnut prva rychlost shar a mas vypalenu poistku pre motor sahar, podla snimaca nemas tlak v mazani ... ale zalezi to od varianty auta a roku vyroby.

Ak mas snimac hladiny brzdovky (ojazdenych platniciek), tak ho skus odpojit, ci ti nahodou neblbne.

destickama to urcite neni. Pac mam pretrhany kabely a na to mam zvlast kontrolku. Ty sahary se mi nezdaj,pac fachaj a co ma spolecnyho sahara pravotociva zatacka. Jinak na brzdnou kapalinu se mrknu. Zatim diky za tipi. Ale osobne si myslim, ze to bude neco v mazani, ale co. Oleje tam je dost.

menil jsem to sam, pokud mas prostory, naradi a cloveka k tomu, da se to krasne zvladnout doma. naprava drzi na 6 sroubech,ktery povolis z kufru a silenbloky vymenis pak na ty naprave az bude dole. jinak jsem bral tenkrat zlatej stred a 4 silentbloky me vysli nejak pres 2000,- kdyz tak ti pak pisnu nejaky navod aby si vedel co a jak.

Původně zaslal: go.play

já mám 106 16V, takže to z kufru nepovolim, nemám tam žádný šrouby, spíš mě zajímala cena a jestli na 306 to jde udělat někde doma v garáži, tak na 106 to pujde taky.

hele nechci se hadat, pac 106 nemam,ale jak mas teda celou napravu pridelanou ke kastli. ale ja kdyz sundam calouneni ze dna kufru,tak tam mam zatky a pod nima jsou matky,co drzej napravu. ale to je jedno, kazdopadne, je to prace tak na 2-3 hodky a urcite ve dvou lidech, v jednom to teda jde taky,ale hodne blbe, hlavne az sundas napravu, pozor na brzdovy hadicky a trubicky.

Původně zaslal: cipsnaj

Zdravim, chci se jen zeptat.

Pri startovani me sviti STOPka i rucni brzda, i kdyz je nezatazena a zasne cca 1-2 vteriny po nastartovani a potom uz se nerozsviti. Je to tak OK ? Nebo nejaka brba ?

covece tak ted si nejsem jistej,ale myslim si ze sviti a pak zhasne,ale ruku bych do ohne za to nedal.