Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

Potřeboval bych poradit. Dneska jsem po včerejším dešti, nastartoval a rozjel jsem se. Při brždění do křižovatky jsem slyšel jak se mi někde v autě valí voda. Tak jsem zastavil a začal jsem oblejzat auto, typuju to na prah. (to si odpoledne vyčistím a zkontroluju) Jen že při hledání vody nevím proč, mě napadlo nadzvednout gumovou rohož u řidiče. A tam jsem spatřil dosti nacucaný koberec vodou. Tak jsem hnedka prolezl celý auto, ale nikde jinde voda už pod rohožkou nebyla. Tak se ptám kudy by se mi mohla voda k řidiči dostat.

Upozorňuji, okýnko jsem zkontroloval bylo dobře zavřené, ve dveřích nic skříplého nebylo a ani těsnící guma nejevý známky toho že by měla vodu propusti.

Moc prosím o jakékoliv nápady kudy by se mi tam mohla voda dosta i do prahu.

Mám Peugeot 307 Break 2.0HDi, rok výr. 2003

Odesláno

Omlouvám se že jsem to hned nenapsal, šíbr nemám, ani žádné ofuky u okýnek.

Jediný co mě těd napadlo je, že mám na střeše ližiny na možnost upevnění střešního boxu. Tak jestli někde kolem uchytů?

[upravil dne 16.8.2010 sroub3k]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...