Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volitelné funkce RT3/4/5,RD4 přes dia u 407


Přema

Recommended Posts

Ďakujem.. skúsim to dať pozrieť cez VIN. Auto som kúpil v Nemecku a má dosť slušnú výbavu ale či aj takéto špecialitky.

Mám automata ten aspoň v P - parkingu zamkne páku no v dnešnej dobe čím viac bezp. prvkov tým lepšie. :super

Inak toto je dobrá téma - lebo človek nevie ani aké má RT3 možnosti a v Peugeote ti to neponúknu v lepšom prípade za poplatok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: andy 3823

Mám automata ten aspoň v P - parkingu zamkne páku no v dnešnej dobe čím viac bezp. prvkov tým lepšie. :super

to je bezpečnost kvůli tobě a né kvůli ukradnutí...stačí šlápnout na brzdu a zařadit neutral a už ti to odtlačej.

.

.

.

jinak co to je to superzamykání??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John_Ice

Původně zaslal: andy 3823

Mám automata ten aspoň v P - parkingu zamkne páku no v dnešnej dobe čím viac bezp. prvkov tým lepšie. :super

to je bezpečnost kvůli tobě a né kvůli ukradnutí...stačí šlápnout na brzdu a zařadit neutral a už ti to odtlačej.

.

.

.no to je pravda ale aj na to treba najprv pootočiť správnym kľúčom... samozrejme na všetko sú už machri. takže ak niekto veľmi chce príde aj s odťahovkou :grr

No superzamknutie sa mi aj tak páči - musím pozrieť ten VIN (ale asi to nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Ale superzamykání se aktivujem pokud ho máš opětovným zmáčknutím zamykání na 2 sec. a uslyšíš cvaknutí ve dveřím(odpojení táhel) při normál zamknutí se superzamykání neaktivuje. dej VIN zjistím jestli superz. máš????

tak jo tak asi ho nemám,necvaklo to...a nebo to neumím. Poslal jsem ti SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...