Koubis88 Odesláno 27. červenec 2010 Odesláno 27. červenec 2010 čaukys lidičky, chtěl bych se zeptat jestli se dá a kolik to stojí změna podsvícení budíků??? Peugeot 407, 1,6 Hdi, rok: 2005 Díkes.... Citovat
Brizan Odesláno 27. červenec 2010 Odesláno 27. červenec 2010 Dá, Přema nebo pp205 by ti o tom řekli své. Cena za diody nijak závratná ale ta práce... viz tady: Citovat
denoo Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 taka novinka v rt3 , dnes som dal aktivovat , [upravil dne 30.7.2010 denoo] Citovat
pkr Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Už jsem na takovou obrazovku někde na netu narazil.Kde se to dá v dia přesně aktivovat?A jde to u všech? pkr Citovat
Brizan Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 no pěkný, to by se mi taky líbilo, ty dva sloupcové ukazatele to jsou teploty oleje a vody? Citovat
denoo Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 mne to v peugeote dali, asi su to ukazovatele vody a oleja, lebo bolo povedane ze teplota pneumatik, ale to asi nie, a myslim ze teplomer ani v senzoroch neni, tak nema odkial vziat teplotu,, najskor olej a voda teplota a treba na to najnovsi soft v diag , v starsich to nie je moznost aktivovat [upravil dne 30.7.2010 denoo] Citovat
Přema Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Když se podíváš přes dia tak snímače tlaku v dia ukazují přesně tlak i teplotu......jen na obrazovce se to neukazuje...... Citovat
Brizan Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 jestliže to jsou fakt ukazatele teploty tak proč jsou jen dva? Jestli se nepletu tak auto má 4 kola:D [upravil dne 30/7/10 Brizan] Citovat
Brizan Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 škoda že se to neukazuje přesně na obrazovce, docela bych tuto funkci bral. Mondeo to třeba ukazuje přesně. [upravil dne 30/7/10 Brizan] Citovat
denoo Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 no tak troska uz pokrocili, mozno este jeden upgrade a uz bude , snad to neni nic zlozite , len to preniest na obrazovku, ale vidiet ze aj na starej rt3 este sem tam popracuju, a nezapadla u sudruhov z peguetotu prachom Citovat
denoo Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 no sak prave, ale prvy stlpec ukazuje nieco ine, lebo tam je aj iny znak k nemu nakresleny, a ten druhy sa dost podoba znaku oleja, teda znaku teploty oleja na budikoch, ten prvy je trosku iny , ale tiez mozno Citovat
denoo Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 preco by sa nedalo? len myslim bude to mozne len priamo v peugeote, asi maju nieco nove v pocitacoch hovorim pred tym to neslo, ked chces chod do peugeotu a tam ti to nahodia na RT3 asi kazdu ktora ma senzory v pneumatikach , ale podla mna to je asi zbytocnost , pokial je to len telota oleja a vody, akurat tie pneu je fajn ze je vidiet ktore su ok a ktore nie , inak ziadna slava:) Citovat
Přema Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Zjištuji podrobnosti........dám vědět co se dalo či nedalo zjistit....... Citovat
straki007 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 No ja to mam odkdy jsem si tam hodil RT3. Jde to v ni nakonfigurovat.momentalne cekam na nejaky upgrade protoze tpo nejde nastavit aby to ukazovalo primo tlak... Citovat
Přema Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 straki007: Máš nějaké podrobnosti???Jak odkdy si tam hodil RT3...???? Citovat
straki007 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 No ja jsem do sveho hazel RT3 asi pred pul rokem.A hned jsem si to tam dal.ted pred cca mesicem jsem si delal upgrade pres internet na PPSce ale nic.Cekam dal jestli nevyhodi neco PSA.Ten tlak bych bral. Citovat
Přema Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Kde to je v PP2000 v telematice či v BSI nebo přímo v detekci podhuštění....at to nehledám půl dne.dík Citovat
straki007 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Primo v telematice.Jsou tam dve konfigurace tak myslim ze ta druha. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.