straki007 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Tak po poradku. Ty nastartujes auto bez klimy a vetrak se netoci.(to je jasne) Pokud se ohreje na 90 az 100 tak by mela sepnout prvni rychlost. Kdyz nastartujes auto s klimou tak se ti vetrak roztoci hned.a toci se porad???Pomala rychlost by nemela byt skoro slyset. Citovat
Šepleta Odesláno 30. červenec 2010 Autor Odesláno 30. červenec 2010 minule ked som kukal na vrtulu pri zapnutej klíme tak išla. skúsil som teraz a netočí sa. Citovat
straki007 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 No tak??? Opet ten postup jak jsem ti psal s tim odporem. Bez toho se dopredu nedostaneme:mrk Citovat
Šepleta Odesláno 1. srpen 2010 Autor Odesláno 1. srpen 2010 tak prepojil som ti dva kontakty namiesto toho odporu a už ide aj prvá rýchkosť vetráku a pri zapnutí klímy sa tiež rozbehne ne prvú rýchlosť. takže ďakujem pánové za rady.... Citovat
Milan-HDI Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Mám ten istý problém. Ale v odporoch to nieje. Podľa schém som prepojil relátka a sahara sa rozbehla. Pomaly aj rýchlo. Citovat
straki007 Odesláno 4. srpen 2010 Odesláno 4. srpen 2010 Původně zaslal: Milan-HDI Mám ten istý problém. Ale v odporoch to nieje. Podľa schém som prepojil relátka a sahara sa rozbehla. Pomaly aj rýchlo. Citovat
branusko Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 Zdravim pani, mam podobny problem, menil som aj ten zeleny snimac teploty (senzor) na motore, chyba s teplotou motora sa ale objavila ihned po zapnuti klimy. Nasledne som zistil, ze aj tlakovy snimac (bitron), ktory je na chladici od klimy je zly, lebo mi cez to pomedzi kontakty prepustalo chlad.zmes aj s farbivom. Ten som vymenil. Momentalne ale klimu uz neriesim, nemam na to cas ani energiu. Chyba sa mi ale zobrazi napr. v zapchach, ked sa teplota mierne zvysi asi nad 90 stupnov. Pravdepodobne mi nejde prave ta vami spominana prva rychlost, pretoze cca raz za 5 minut mi zopne ventilator ale na vysoku rychlost, pretoze ho pocujem a aj citim, ked zapne (zbadat aj na otackach), chladi cca 20 sekund a vypne, potom opat pipa chyba s teplotou, stop a podobne, az kym opat nezopne ventilator na vyssiu rychlost. Tiez si myslim, ze to je prave o tych dvoch snimacoch (spiralach) a odporoch. Takze, vy ste jednoducho tie odpory prepojili napriamo? Tie odpory sa daju vymenit, resp. kupit? Alebo bez obav namiesto odporov spoje mam spojit napriamo??? Jeden s tych snimacov je na nizke otacky (prvy stupen) a druhy na vysoke otacky? Kedze na vysoke otacky mi ventilator zopne, mohol by som upravit iba jeden z tych snimacov.... alebo??? Citovat
straki007 Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 Ano mas ve vsem pravdu.Ty odpory spoj na tepelne pojistce. Citovat
Stifler Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 To mě nenapadlo, kouknout na tlakový snímač na chladiči. Ale ten bych měl snad mít v pořádku. [upravil dne 7/8/10 Stifler] Citovat
straki007 Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 Původně zaslal: Stifler To mě nenapadlo, kouknout na tlakový snímač na chladiči. Ale ten bych měl snad mít v pořádku. [upravil dne 7/8/10 Stifler] Nemusis.Tobe to nepomuze... Jedine ze by ti tekle mezi kontaktama venku olej.. Citovat
Stifler Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 to mi snad neteče, ale je fakt, že jsem na tohle nekoukal. Citovat
straki007 Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 Jinak to vypada na pekne blbe pocasi na zitra sakra.... Citovat
branusko Odesláno 14. srpen 2010 Odesláno 14. srpen 2010 Zdravim, tak neviem ci som to spravne pochopil, ale moze to byt aj takto? Pytam sa radsej skor, nez sa nieco nepodari... http://branyo.rajce.idnes.cz/Snimace/#DSC_0072.jpg Dik za odpoved Citovat
straki007 Odesláno 14. srpen 2010 Odesláno 14. srpen 2010 Krasne. Akorat tam udelej vic toho cinu. Je tam velky proud tak aby ho neroztavilo. Jeste lepsi by bylo spojit nozicky z toho odporu a propajet primo nozicky. Citovat
Stifler Odesláno 15. srpen 2010 Odesláno 15. srpen 2010 Jak píše straki, stačí použít trošku síly a plochý šroubovák a jdou ohnout takové dvě pacičky mezi těmi kontakty tak, aby se dotýkali a to potom zakápni cínem a mělo by to být v pohodě. Nebo jako mi to straki dělal u mého auta - uskřípni tu teplotní pojistku a spoj ty dva dráty, co od toho vedou - sešroubuj je dohromady a to zakápni cínem a výsloedek bude - řekl bych - ještě lepší. Citovat
branusko Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 Zdravim, tak som namontoval oba snimace, plny ocakavania, avsak, v nedelu som zazil pocas 300 km jazdy 3 zapchy (vivat SVK) a akonahle sa mi trosku zvysila teplota (nie viac ako 90 stupnov) opat som si zazil nekonecnej hlasky stop engine. Skusim to este raz rozobrat, spojit tie nozicky dohromady a zacinovat, uz ma fakt nic nenapada. Vobec mi neprekaza, ze mi nejde klima, takze tu ma hlaska nerusi, ale zapchy skusaju moju trpezlivost... Este by to mohlo byt jedno z tych 3 rele... Neviete, ktore z nich zopina nizsiu rychlos ventilatora? Vdaka. Citovat
Stifler Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 Nejmenší rychlost by mělo spouštět úplně spodní relé (zelené), ale chyba může být i někde jinde, takže nespoléhej jen na ty předřadné odpory nebo relé. Citovat
branusko Odesláno 5. říjen 2010 Odesláno 5. říjen 2010 Zdravim, uz len doplnim, ze kamos (velmi dobry automechanik, servus Pali ) to nakoniec doriesil, uz som sa obaval, ze to budem musiet riesit v origos servise, ALE.... v poistkovej skrini motora vsetko ok, od poistky prud isiel, avsak na rele nizkych otacok venitlatora (to je to najvrchnejsie) sa uz prud nedostal, chyba bola v predranom kabli, v tej malej skrinke, kde su vsetky tri rele. Keby som to nevidel, tak neuverim. Pod izolackou bol kabel preruseny, nasledne po spojeni a spusteni klimy vsetko ok, hned sa spustil aj venitlator na nizke otacky a problem rieseny ciastkovo niekolko mesiacov VYRIESENY k dokonalosti http://branyo.rajce.idnes.cz/kabel/#chybny_kabel.jpg Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.