ivana21 Odesláno 23. červenec 2010 Odesláno 23. červenec 2010 Ahoj, mam takovy problem. Mam starsi peugeot 406 1.8 16v rok 1996 a na budicidh mam hodiny. Tak se ptam,jestli by slo nejakym zusobem predelat na otackomer? A dale,jsem si vsimla,ze u auta nemam tazna oka. Tak kde je sehnat a jak je pridelat ? Zavit uvnitr neni, tak jak to funguje....dekuji za rady. Opraveno rozsypane kodovani a necitelna diakritika. Ferry [upravil dne 23/7/10 Ferry] [upravil dne 23/7/10 Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 23. červenec 2010 Odesláno 23. červenec 2010 1. otackomer lze dodelat tim zpusobem, ze si sezenes jine budiky, ktere ho budou mit a vymenis je, ma to ovsem to uskali, ze pocitadlo kilometru, resp. jeho stav bude odpovidat stavu z toho auta, ze ktereho byly predtim vyndane. 2. zavity pro tazne oko jsou schovane v narazniku pod plastovymi krytkami ( pri pozornem prohlednuti je najdes vepredu v cerne liste a vzadu v plastu narazniku) , samotne tazne oko by melo byt v polystyrenovem drzaku naradi pod kobercem v kufru v rezerve. Pomoci plocheho konce tazneho oka se pak krytka v narazniku vydloubne a oko se nasroubuje dovnitr, muze byt ovsem zarezly zavit, takze pak by bylo dobre ho protahnout zavitnikem a promazat Citovat
punkac Odesláno 23. červenec 2010 Odesláno 23. červenec 2010 jen doplním, že oko vypadá takto:papa taky jsem zadní oko měl zažraný rzí, je to snad na všech \"starých\" P406:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.