Andreww Odesláno 10. leden 2011 Autor Odesláno 10. leden 2011 Tááákže...a aby jsme nezaspali sezonu, tak dnes dovezeny kola z opískování. Teď už jen popravit rýhy, nástřik, nazout zpět pneu a ... čekat na jaro:bacha [upravil dne 10/1/11 22:00 Andreww] Citovat
Capy Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 A barva? takhle opískováno je to jak bílá a vypadaj mooc hezky. Citovat
Andreww Odesláno 10. leden 2011 Autor Odesláno 10. leden 2011 Vypadá to hezky. Jsem ze srandy říkal, že to jen zastříknem lakem a bude:D Barvu ještě nevím, musím něco vybrat. Citovat
Andreww Odesláno 17. leden 2011 Autor Odesláno 17. leden 2011 Zase nějaké ty provozní záležitosti: Výměna olej + filtr Nákup pylového filtru v Kelly s 25% slevou Zítra STK + ME A jako bonus jedny kulatiny:aut Citovat
silvar Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 Všechno nejlepší jo a co to je za kola?sou pekne Citovat
Andreww Odesláno 18. leden 2011 Autor Odesláno 18. leden 2011 Jsou to ty moje letní Exclusive Line Jen jsou teď opískované a čekají na lak. Citovat
Andreww Odesláno 21. leden 2011 Autor Odesláno 21. leden 2011 Od středy nová technická i \"emise\" :D:D V autě přibylo ovládání předních oken s Á-čkem by Meldik. Tímto mu ještě jednou děkuji Za chvíli to bude v plné palbě Citovat
MilanF1 Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 A to ačko je tam k čemu, smím-li vědět Napadá mě jedině automatické dovírání Citovat
jack 306 Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 že jak tlačítko pořádně zmáčkneš tak ti okno sjede samo až dolů Citovat
Andreww Odesláno 22. leden 2011 Autor Odesláno 22. leden 2011 Přesně tak, je dvoupolohové. Pokud potáhneš míň, jede okno jen, když držíš. Pokud potáhneš přes první polohu, sjede nebo vyjede okno až do koncové polohy. Pokud ho zase tlačítkem nezastavíš [upravil dne 22/1/11 11:07 Andreww] Citovat
MilanF1 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 To je dobrá vychytávka Zapojení oproti původnímu klasickému asi nebylo složité ... Citovat
Andreww Odesláno 22. leden 2011 Autor Odesláno 22. leden 2011 Bylo...musel jsem to vycvaknout, přehodit a nacvaknout zpět. Trvalo mi to snad 2 minuty :D:D Citovat
ferrari Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 A však to tak má aj séria, nie? Či nie každá? Ozik, btw, peľový filter...to aj 306ka má? Lebo mne v Peugeote povedali, že 306 nemá žiadny...či sa dá dodatočne namontiť? Citovat
MilanF1 Odesláno 22. leden 2011 Odesláno 22. leden 2011 Ferrari, vidím, že nemáš prolezlé Udělám si sám: filtr není, ale můžeš si ho udělat. A ten bazmek na okna byl asi v nadstandardní výbavě ... Citovat
Andreww Odesláno 24. leden 2011 Autor Odesláno 24. leden 2011 Tak tohle jsem taky neprolezl. Až bude trochu počasí, tak se v tom zase pohrabu a uvidíme... Citovat
Andreww Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 V pondělí dorazil balíček s origo příčníkama, takže kdyby měl někdo zájem, tak budou na prodej příčníky zn. Piccola Citovat
Andreww Odesláno 5. únor 2011 Autor Odesláno 5. únor 2011 Já myslím, že to uchycení bude stejné. To by se dalo zkusit Jen k nim nemám origo šrouby Mohl bych se s nima třeba zase některý den stavit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.