Andreww Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 Je to dotaz spíše na 306kaře. Potřebaval bych zjistit, jak moc velký problém je najít servis, kde mi cyklony vyváží? Tam kam chodím teď to určitě nesvede. Díky za rady. Citovat
marko306 Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 buď značkové pneuservisi alebo priamo v Peugeote. Citovat
koblih69 Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 No ono se jim většinou spíš nechce přehazovat ten nástavec ... Citovat
Capy Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 nejlepší varianta je vytočit díry a koupit pokličky jenže pak už to není originál Citovat
Andreww Odesláno 14. červenec 2010 Autor Odesláno 14. červenec 2010 Původně zaslal: Capy nejlepší varianta je vytočit díry a koupit pokličky jenže pak už to není originál To mě právě napadlo, ale je to prasárna, takže bych jim to neudělal:aut Citovat
Andreww Odesláno 14. červenec 2010 Autor Odesláno 14. červenec 2010 Nebo si můžu koupit adaptér za cca. 9.000,- a vozit si ho s sebou:D Citovat
Andreww Odesláno 14. červenec 2010 Autor Odesláno 14. červenec 2010 Původně zaslal: Kloub mají to v každé barumce Pozjišťuju:super Citovat
koblih69 Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 V Barumu zatím 100% úspěšnost. v ostatních tak 75%, ale z toho půlce se nechce tak remcá a nebo chce příplatek... tohle je pohoda, horší je hledat kde vyváží kolo na motorku - 90% servisů to nedělá a většinou se tváří stylem \"...a na co jako vyvažovat... \" Citovat
Andreww Odesláno 14. červenec 2010 Autor Odesláno 14. červenec 2010 Díky chlapi:super Zjistím, jaké jsou možnosti v okolí a kdyžtak by mohly být:potlesk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.