Andreww Odesláno 21. červenec 2010 Autor Odesláno 21. červenec 2010 středový panel ještě s rádiem co bylo k tomu a černým rámečkem kolem něj, který stejně nedržel (není k čemu ho upevnit ), takže jsem ho vyhodil. Rádio už tam je ze starého. Citovat
Andreww Odesláno 21. červenec 2010 Autor Odesláno 21. červenec 2010 asi trochu sportovního ježdění Citovat
Andreww Odesláno 21. červenec 2010 Autor Odesláno 21. červenec 2010 tady jsem ještě ani neseděl:D Citovat
Andreww Odesláno 21. červenec 2010 Autor Odesláno 21. červenec 2010 a zde hlavní změna...srdce:aut Citovat
MilanF1 Odesláno 21. červenec 2010 Odesláno 21. červenec 2010 Tak to je krasavec, tuhle barvu přímo žeru jenom vidím flíček na pátých dveřích je nějaká z odkazů, co jsi dával ?... určitě založ svoje vlákno a připiš výbavu, co vidím já, tak to má: auto klimu, posilovač, abs, el. okna, ... Co se týče toho rámečku, tak ten bude asi k originálnímu rádiu, já tam měl taky a po výměně za jiné tam prostě nechce držet ... prodávají se rámečky na neorigiální rádia. [upravil dne 21/7/10 MilanF1] Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 Barva byl jeden z důvodů proč mě zaujala:) Flíček na pátých dveřích je trochu opomenuté ptačí hovínko:mad: Pro příště se polepším. Jinak vlákno samozřejmě chystám, jen si na to musím udělat čas. Výbava tam taky bude. Ta klima je braná jako automat? Prodejce uváděl manuální. Podle mě tak nějaký poloautomat. Myslel jsem, že to už je rámeček pro neorigo rádio. Takže asi omyl. Nicméně je to bez něho tak, jak jsem to měl ve starém. Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 A je to ta z odkazu hned nahoře na první straně http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/306/8079748#carMenu Citovat
georgegg Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 klimu máš manuální podle fotek interiéru, jinak auto vypadá hodně zachovale:mrk Citovat
MilanF1 Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 Já mám ovládání topení jiné, bez polohy auto. Snad dokonce v příručce je psáno, že toto je automatická klima. Hlavně, že tam je a funguje . Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 Dneska na to zase vletím a ještě přehážu nějaké věci. Přemýšlím co se světlama. Chtěl jsem tam nechat ty origo čiré, jenže jsem zjistil, že jsou to DEPO, takže tam asi hodím ty AE. Ty čiré prosvicují nějak divně i spodem a navíc jsem si s těma angelama trochu pohrál, aby byly v cajku, tak je mi těd líto je nechat jít. Citovat
MilanF1 Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 DEPO, co to je? ... asi výrobce a nezní mi to jako originál Já ani netuším, co tam mám, ale jsou prostě čiré Za kolik bys případně ty čirý nechal, že bych měl v rezervu [upravil dne 22/7/10 MilanF1] Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 DEPO je druhovýroba. Lacinější a podstatně méně kvalitní náhrada. Originál tam jsou Valeo. Prodávat je nebudu, protože přece neprodám třídveřko bez světel:D Citovat
MilanF1 Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 Jo, ty máš ty AE na třídvéři ... tak to jo. Navíc, když píšeš, že jsou nekvalitní, tak bych je stejně nechtěl Citovat
chuck11 Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 Tak už nejsem sám na clubu s touhle barvou a motorem:nevim Vítám tě do rodiny,jen kilometrů budeš mít mnohem víc jak já Jinak co se týče klimy tak georgeggovy nevěř máš ji automatickou jako já, od toho je ten první ovladač,pozice auto;) Co se týče rámečku kolem rádia,tak ho jednoduše vyndej a dej tam rádio bez něj Citovat
pug306 Odesláno 22. červenec 2010 Odesláno 22. červenec 2010 tak jak som si ho kukal tak vyzera fakt super farba krasna a neobvikla tak budes urcite ziarit kam sa pohnes a len tak lahko si ta nespletu a budu vediet ze sa jedna o teba aj vo velmi peknom zachovalom stave vyzera byt takze odomne len + vela km bez nehodi prajem a nech sluzi [upravil dne 22/7/10 pug306] Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 Původně zaslal: chuck11 Tak už nejsem sám na clubu s touhle barvou a motorem:nevim Vítám tě do rodiny,jen kilometrů budeš mít mnohem víc jak já Jinak co se týče klimy tak georgeggovy nevěř máš ji automatickou jako já, od toho je ten první ovladač,pozice auto;) Co se týče rámečku kolem rádia,tak ho jednoduše vyndej a dej tam rádio bez něj Nejsi sám Ve dvou se to lépe táhne:D Klima manuální nebo automatická, hlavně, že teď pořádně chladí. A co se týká rámečku, tak ten už je vyhozený od včerejška a rádio je bez něj:D Citovat
Andreww Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 Původně zaslal: pug306 tak jak som si ho kukal tak vyzera fakt super farba krasna a neobvikla tak budes urcite ziarit kam sa pohnes a len tak lahko si ta nespletu a budu vediet ze sa jedna o teba aj vo velmi peknom zachovalom stave vyzera byt takze odomne len + vela km bez nehodi prajem a nech sluzi [upravil dne 22/7/10 pug306] Díky ti:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.