Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

středový panel ještě s rádiem co bylo k tomu a černým rámečkem kolem něj, který stejně nedržel (není k čemu ho upevnit :myslim ), takže jsem ho vyhodil. Rádio už tam je ze starého.

Odesláno

Tak to je krasavec, tuhle barvu přímo žeru :) jenom vidím flíček na pátých dveřích ;)

je nějaká z odkazů, co jsi dával ?... určitě založ svoje vlákno a připiš výbavu, co vidím já, tak to má: auto klimu, posilovač, abs, el. okna, ...

Co se týče toho rámečku, tak ten bude asi k originálnímu rádiu, já tam měl taky a po výměně za jiné tam prostě nechce držet ... prodávají se rámečky na neorigiální rádia.

[upravil dne 21/7/10 MilanF1]

Odesláno

Barva byl jeden z důvodů proč mě zaujala:) Flíček na pátých dveřích je trochu opomenuté ptačí hovínko:mad: :D Pro příště se polepším.

Jinak vlákno samozřejmě chystám, jen si na to musím udělat čas. Výbava tam taky bude. Ta klima je braná jako automat? Prodejce uváděl manuální. Podle mě tak nějaký poloautomat.

Myslel jsem, že to už je rámeček pro neorigo rádio. Takže asi omyl. Nicméně je to bez něho tak, jak jsem to měl ve starém.

Odesláno

Já mám ovládání topení jiné, bez polohy auto. Snad dokonce v příručce je psáno, že toto je automatická klima. Hlavně, že tam je a funguje ;).

Odesláno

Dneska na to zase vletím a ještě přehážu nějaké věci. Přemýšlím co se světlama. Chtěl jsem tam nechat ty origo čiré, jenže jsem zjistil, že jsou to DEPO, takže tam asi hodím ty AE. Ty čiré prosvicují nějak divně i spodem a navíc jsem si s těma angelama trochu pohrál, aby byly v cajku, tak je mi těd líto je nechat jít.

Odesláno

DEPO, co to je? ... asi výrobce a nezní mi to jako originál :D Já ani netuším, co tam mám, ale jsou prostě čiré :D Za kolik bys případně ty čirý nechal, že bych měl v rezervu ;)

[upravil dne 22/7/10 MilanF1]

Odesláno

DEPO je druhovýroba. Lacinější a podstatně méně kvalitní náhrada. Originál tam jsou Valeo. Prodávat je nebudu, protože přece neprodám třídveřko bez světel:D

Odesláno

Tak už nejsem sám na clubu s touhle barvou a motorem:nevim

Vítám tě do rodiny,jen kilometrů budeš mít mnohem víc jak já:aut:D

Jinak co se týče klimy tak georgeggovy nevěř máš ji automatickou jako já, od toho je ten první ovladač,pozice auto;)

Co se týče rámečku kolem rádia,tak ho jednoduše vyndej a dej tam rádio bez něj

Odesláno

tak jak som si ho kukal tak vyzera fakt super farba krasna a neobvikla tak budes urcite ziarit kam sa pohnes a len tak lahko si ta nespletu a budu vediet ze sa jedna o teba :)

aj vo velmi peknom zachovalom stave vyzera byt takze odomne len + :D

vela km bez nehodi prajem a nech sluzi :)

[upravil dne 22/7/10 pug306]

Odesláno
Původně zaslal: chuck11

Tak už nejsem sám na clubu s touhle barvou a motorem:nevim

Vítám tě do rodiny,jen kilometrů budeš mít mnohem víc jak já:aut:D

Jinak co se týče klimy tak georgeggovy nevěř máš ji automatickou jako já, od toho je ten první ovladač,pozice auto;)

Co se týče rámečku kolem rádia,tak ho jednoduše vyndej a dej tam rádio bez něj

Nejsi sám :) Ve dvou se to lépe táhne:D

Klima manuální nebo automatická, hlavně, že teď pořádně chladí.

A co se týká rámečku, tak ten už je vyhozený od včerejška a rádio je bez něj:D

Odesláno
Původně zaslal: pug306

tak jak som si ho kukal tak vyzera fakt super farba krasna a neobvikla tak budes urcite ziarit kam sa pohnes a len tak lahko si ta nespletu a budu vediet ze sa jedna o teba :)

aj vo velmi peknom zachovalom stave vyzera byt takze odomne len + :D

vela km bez nehodi prajem a nech sluzi :)

[upravil dne 22/7/10 pug306]

Díky ti:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...