Pablos Odesláno 2. listopad 2004 Odesláno 2. listopad 2004 Dneska se mi podarilo na jedny krizovatce udusit svyho Peugeota 205 1.8 D. Auto chciplo a rozsvitily se kontrolky na palubce. Vypnul jsem tedy zapalovani a chtel znova nastartovat, jenze starter se ani neotocil, zadny cvaknuti, nic. Netusite cim to muze byt? Citovat
Buri Odesláno 2. listopad 2004 Odesláno 2. listopad 2004 Sorry nevim, ale mel jsem podobnou situaci, nastesti ne v križovatce. Večer manzelka přijela s autem domu, zaparkovala a uzamkla dalkou. Druhje den chtěla odjet, ale auto se ani nehlo, motor jen lehce pootočil a nic vic. No, byla to baterka, uplne v haji, poté co jsem ji vyměnil, všechno šlape Asi to bude eletrikou, ale nevim takže sorry Citovat
jansali Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Já měl na 405 něco podobného. Zastavil jsem, vypnul motor a už jsem nenastartoval. Starter se ani nepohnul. Bylo to starterem. Mimo hlavních přívodů je k němu přiveden jeden drát, který je ukončený autokonektorem a ten byl hrozně zoxidovaný. Stačilo to jen vyčistit a bylo po závadě. Citovat
snowboy Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Ten kablik s autokonektorem vlastne ovlada starter Pokud je na něm 12 V po otoceni klickem do startovaci polohy, tak ocistit protikus i konektor, pripadne trochu primacknout. No a kdyz to nepomuze, bude to starterem , pokud ani necvaka, muze byt spaleny vinuti civky stykace, coz asi sam neopravis, nebo treba jen uklepany privod mezi kabelem od baterky a tou civkou, nebo muze byt taky v p***** uzemneni. Jestli cvaka, muzou to byt zoxidovany kontakty vyse uvedeneho stykace, nebo uhliky komutatoru. Na jednom aute co mne vozilo byl vyhratej kabel k te civce coz asi zmenilo jeho odpor, bylo na nem napeti,ale nezvladlo to pritahnout kotvu, natahl jsem novy drat a bylo po problemu. Vetsina problemu se starterem ale po repasi nebo vymene zmizi Citovat
Ladis Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Já měl podobnej problém na svém dieselovém Renaultu 5. Když se zadusil, tak nešel nastartovat. Za teplam za studena, bylo to jedno. Bylo potřeba vyčkat tak 15 min a už to pak naskočilo. Motorově to byla ale troska. Takže jsem rád, že jsem se toho zbavil. Doposud nevím, kde byl problém. Tam bych to ale tipoval někde na naftě, přívod paliva, čerpadlo ... Citovat
lampa Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 starter nebo civka, spoustec - me to delalo u zahratyho auta, ozvalo se jen takove cvaknuti a to bylo vse, vymena civky to vyresila Citovat
lampa Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 starter nebo civka, spoustec - me to delalo u zahratyho auta, ozvalo se jen takove cvaknuti a to bylo vse, vymena civky to vyresila Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.