Tazman Odesláno 2. listopad 2004 Odesláno 2. listopad 2004 Napsán autorem destiny Pánové, zklamu Vás. Je to pouze virtuální a nic takového neexistuje v realu. Je to kreslené na compu. Opravdová je pouze ta 406 (Silhouette) a asi ta 206. Zbytek fotek jsou kresby. A jen tak náhodou o těch kresbách nevíš něco? Citovat
destiny Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Ne ne, tentokrát jsem v tom nevině Citovat
Mila Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 ta 206 CC se mi hodne libi, na 306 to moc nesedlo, 406 je taky celkem dobra bude chtit doladit Citovat
acatt Odesláno 4. listopad 2004 Odesláno 4. listopad 2004 to michal 206: a na 106ku take nieco nieje??? Citovat
michal 206 Odesláno 4. listopad 2004 Autor Odesláno 4. listopad 2004 take nie... ale myslim, ze jsou dost povedene kreace od PA tuning, Esquiss, Carcept, Carzone a dalších ... jako 407mu jsem ji jeste nevidel. Podle me je nejhezci 106 ve verzi kit, cili siroky Maxík. Citovat
acatt Odesláno 5. listopad 2004 Odesláno 5. listopad 2004 Napsán autorem michal 206 take nie... ale myslim, ze jsou dost povedene kreace od PA tuning, Esquiss, Carcept, Carzone a dalších ... jako 407mu jsem ji jeste nevidel. Podle me je nejhezci 106 ve verzi kit, cili siroky Maxík. prosim ta nemohol by si napisat nejake linky s tuningom P106??? dikez Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.