MilanF1 Odesláno 27. červen 2010 Odesláno 27. červen 2010 Ravel: dobrý příběh, ale bacha na noční linky, tam tahle jízdenka vůbec neplatí ... Citovat
Edison Odesláno 27. červen 2010 Odesláno 27. červen 2010 Pozor na zákon o veřejné hromadné dopravě, nebo jak se jmenuje... Tam bude vše vysvětleno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.