gvg Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 To je přesně ono.. Blonďatá kráva ve velkým (alespoň 4x4) autě, co si myslí, že když jede ONA, pak se z toho všichni posadí na pozadí.. Kua, takový mě s..ou ze všeho nejvíc. A že jich je čím dál tím víc... [Editován dne 22/10/04 gvg] Citovat
Operator Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 Náhodička, že se jí takhle \"jemně\" dotkly hned obě trámy najednou, what? Fakt nechápu, že jí ty tramřidiči neobjeli kolem! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
John Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 To se jen tak tohle nevidí... :o:o:o Měla štěstí že jí to nezormačkalo ještě víc. Citovat
Marty Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 Předpokládám řidička stylu...on mě vídí.......zřejmě si myslela, že jí řidiči tramvaje zaregistrovali a vyhnou se jí..... Citovat
Marlin Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 Napsán autorem Marty Předpokládám řidička stylu...on mě vídí.......zřejmě si myslela, že jí řidiči tramvaje zaregistrovali a vyhnou se jí..... ale to se trosku spletla :D:D tramvaje se nestacily vyhnout Citovat
Tazman Odesláno 24. říjen 2004 Odesláno 24. říjen 2004 Ne ne, toi byo trošičku jinak tramvaje si mysleli že budou rychlejší Citovat
Sepp Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Tak tahle fotka snad ani nepotrebuje komentar Mam dojem, ze tato \"ridicka\" asi mela dost penez na to si zaridit ridicak bez absolvovani autoskoly. Je videt, ze stale plati: zenska za volantem = auto bez ridice. Zase o duvod vice se bat na nasich silnicich Citovat
Gotrek Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 To snad ani není možný... štípněte mě a? se probudím. Citovat
Bohumil Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Tohle je jasná provokace mít na \"myšákovi číslo končící 307:o:o:o:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.