chechet Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 Původně zaslal: Grlik Ne v autě neni vubec koženka, no o bile na kola jsem uvažoval ale byly by pořád špinavé. Jo Hdi má taky bremba no kuži se scháním ale ne černou. No ja se v těch palubkách moc nevyznám auto jsem tak koupil. čakom: bohužel snižovat se nebude k vuli přijezdu domu mam tam velkej schod, už tedka chytam ale uvažoval jsem o tom zrovna je v inzerci jedna cervena kuze Amarante s derovanim! z fotek neni patrne v jakem stavu je kriticke misto na ridicove sedacce, ale myslim, ze kombinace Récif/Amarante by byla celkem exkluzivni! Citovat
martis Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 ahoj mas pekne auto,ale najviac co ma zaujima ako si urobil tie smerovky na blatniku??? rozmyslam zeby som tiez take urobil,ale tak ze by som ich striekol z transparentnym ciernym sprejom Citovat
čakom Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 Původně zaslal: Grlik čakom: bohužel snižovat se nebude k vuli přijezdu domu mam tam velkej schod, už tedka chytam ale uvažoval jsem o tom to musíš upravit najezd. už to mam za sebou martis: podle mě jsou už takto koupeny Citovat
Grlik Odesláno 24. květen 2010 Autor Odesláno 24. květen 2010 Jo blinkry jsou tak koupene jde to koupit kdekoliv. Citovat
BrankoKK Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 sakra, kurva, ..... moc pekne auto a s dieselom pod kapotou:super do prdele, to som nemal vidiet! Citovat
jozefsv Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 ta palubka tam skutocne nema byt.po face uz ju nedavali,niektore uz to mali aj pred face.u hdi uz to bolo davno jasne.to je podozrive.nebola menena palubovka po buracke?aj volant tam mas iny.preco asi Citovat
Grlik Odesláno 24. květen 2010 Autor Odesláno 24. květen 2010 No bourane to nebylo, jenom popraskany přední narazník, který je spravený a bylo rozekané právě světlo to je měněné ze staršího modelu. Palubka je měněna ale pouze protože byla dojebana nevim co tam manik před tím dělal. Volant tam byl z nějakého starého auta nevim co se s tim autem dělo předtím. Citovat
Grlik Odesláno 25. květen 2010 Autor Odesláno 25. květen 2010 zde ještě mé byvalé vozidlo tohoto času na prodej Citovat
gasaxx Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 Ta palubka je fakt divná, ale jedno vím jistě, Tvoje Coupe nemá ani originál brzdy. Já mám 2.2HDi z roku 2003 a Bremba nemá. Pochybuju, že by je tam dávali a pak přestali, byla by to blbost, protože ty kotouče, co tam jsou origo mají problém to auto ubrzdit, takže by těžko šli od desíti k pěti...:-) Jinak kolik jsi za něj dal, jestli se můžu zeptat? Citovat
rootsky Odesláno 4. červen 2010 Odesláno 4. červen 2010 Na 2,2 HDi se Bremba dávaly, sám jsem si všiml že na některých jsou a naopak, ale která HDi coupe je nemají (a je to škoda) to nevím...Tohle je obratem z mobile.de - oboje r.v. rok2001 [upravil dne 4/6/10 rootsky] Citovat
Y2K Odesláno 4. červen 2010 Odesláno 4. červen 2010 Som nezaregistroval vlakno...preto ziadny komentar Bremba sa na coupe davali, pri konci vyroby tak ako aj pre 3,0 V6 ked uz Bremba neboli zacali davat Lucas, kedze vacsina HDI sa lepsie predavala hlavne pri konci vyroby tak vacsina HDI behajucich po svete ma Lucas brzdy ale Bremba nie su vynimkou. Palubka uz ma byt po face, to co tam je, je zo stareho modelu. Naraznik sa dlho daval aj po face, ten novy prisiel tusim az 2 roky pred koncom vyroby spolu so striebornou palubkou a dvojfarebnym volantom. Rebrovanie tiez prislo s faceliftom, len teraz neviem ci bolo iba pre kozu alebo aj latku Inak farba pekna , cierne kola sa mi pacia ale tu by sadli asi ozaj ine... Pozrel by som si este to kridlo, som nejak neisty, ci tam sadne ci nie No a samozrejme, skoda motoru [upravil dne 4.6.2010 Y2K] Citovat
BrankoKK Odesláno 4. červen 2010 Odesláno 4. červen 2010 Původně zaslal: Y2K Som nezaregistroval vlakno...preto ziadny komentar no esteze tak, uz sme si zacinali robit starosti... Citovat
Grlik Odesláno 11. červenec 2010 Autor Odesláno 11. červenec 2010 Tak už se konečne i chladím naplněna klimatizace uplně jiné auto bych tam seděl v tom autě pořád. Taky jsem si ještě pohrál s designem motoru a konečně jsem si dopřál trochu luxusu v porobě loketní opěrky. Zachvilku pujdu auto umýt a naleštit tak potom ho nafotim. Ještě stále čekam na koberečky. Citovat
martis Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 ahoj som pozeral na tvoje fotky,fakt pekne auticko celkovo 406 coupe sa mi velmi pacia,ale ako si sa mi nepozdava tvoja armaturka!! nieje to nahodou z old modela??? lebo vsetko ine tam mas z noveho modela,ale armaturka ja neviem. Citovat
Grlik Odesláno 15. srpen 2010 Autor Odesláno 15. srpen 2010 trochu lakovanchý plastů je to nějaka kremová barva myslim že i s palety Pugeot Citovat
Grlik Odesláno 15. srpen 2010 Autor Odesláno 15. srpen 2010 loketní opěrka, jak jsem bez ni mohl jezdit předtim nechápu:D Citovat
Grlik Odesláno 15. srpen 2010 Autor Odesláno 15. srpen 2010 z toho uhlu je to vysoké jak svina \"kurna\" Uploaded with ImageShack.us Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.