Free-style Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 uz vim co budu chtit k Vanocum tak kdyby mi nekdo chtel udelat radost, nebudu se zlobit Citovat
Ajdamek Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 Můžeš si to koupit za trojku na aukru Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 To není špatný, jen musíš vědět že ten radar tam je Citovat
Free-style Odesláno 21. květen 2010 Autor Odesláno 21. květen 2010 tak proti kameram co jsou ve meste to staci Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 Jenže to bys to potom musel mít zadělaný pořád :-)) A jinak kamery Ti nemůžou nic, sice vidí že jedeš rychle ale pokuty Ti od nich nehrozí, nejsou titž cejchovaný na měření rychlosti;) Citovat
.mycTD Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 on mysli kamery v praglu, tam je cejchovany maji Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 Tam nevím jak to mají, u nás v Brně nemají, vím to od dobrýho přímýho zdroje;) Ale je docela možný že to už pomalu zavádí i u nás:( Citovat
Free-style Odesláno 21. květen 2010 Autor Odesláno 21. květen 2010 no hlavne by to melo byt tak,ze usek kde jsou kamery s radarem by mel byt oznacet tou krasnou novou znackou. Jak je to v praxi vubec netusim a spolehat se na to? No jeste mi nic neprislo tak asi na tom neco bude...a myslim,ze i Brne to brzy budete mit. Citovat
MilanF1 Odesláno 21. květen 2010 Odesláno 21. květen 2010 Pěkná věcička, ale mě k ničemu, jezdím dle pravidel , většinou Citovat
macik.83 Odesláno 22. květen 2010 Odesláno 22. květen 2010 Původně zaslal: Free-style no hlavne by to melo byt tak,ze usek kde jsou kamery s radarem by mel byt oznacet tou krasnou novou znackou. Ie to presne tak, u MP musi byt konec a zacatek mereni oznacen znackou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.