elton Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Původně zaslal: Přema A co tam píšou v tom bazaru????? Skoro, že je to hrozné auto, novinářská klasika Jestli jsi netrpělivý, tak si dojeď [upravil dne 3/8/10 elton] Citovat
Přema Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Tak to my ani nevoz...takové kecy nemíním číst......beztak je tam i psané jak všechny německé auta jsou super a hlavně škoda,vw a audi ne.....ale že 8 z 10 passatů VII. s 2.0 TDI 103 kw ani nesjede z převozního nákladáku to už tam nepíšou že?No hold placená reklama ...ty časáky musí přece z něcěho žít ne? Citovat
Šalda Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Myslím že v tom článku o 407 píšou jen pouhou pravdu:P O 5008 to napsali pěkně, jen nevím proč by měla mít delší sedáky, mě se tam sedělo pohodlně Citovat
Přema Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Šaldo......dráždíš kobru bosou nohou....... Citovat
Šalda Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Přemo, když už seš u těch kober( a chřestýšů, zmijí a pod.), až je budeš držet v ruce jako já tak pak něco piš Já je totiž mívám v ruce asi jednou týdně Citovat
jjxing Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Tak díky moc Eltone. Jak jsem čekal , vesměs pozitivní článek, jako všechny ostatní . Akorát to srovnání s Touranem? To bych tam necpal. No nevím , kolega má úplně nového, ale řekl bych sebekryticky, že se to moc nedá srovnat. Touran je ve výrobě přece jen o dost déle na to, aby v některém ohledu mohl držet s 5008 krok. A Design? Ať venku či uvnitř ... bez komentáře. Ty VW knoflíky ve všech modelech stejné už mi lezou krkem. Ale defakto je mi to fuk. At si jezdí v čem chtějí. Já se zatím nemůžu nabažit. Průměrná spotřeba se silnější automatem zatím prum. 7,3 , najeto 1500km. A to má ještě klesnout ? Citovat
jjxing Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Kratší sedáky :D:D Holý nesmysl. Jak já si v tom autě se svými 198 cm lebedím. No úplní trotli. Nic nemohli najít, tak našli ....... Citovat
Přema Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Šaldíku, vím že to myslíš asi určo ve srandě ale o 407 by měl psát ten kdo ji dlouhodobě používá ......víš. Taky nepomlouvám třeba 807,5008,4007 když sem se v nich max. projel či jen seděl..... víš snad o co my jde.... Citovat
Šalda Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Přemíčku, vím o co Ti jde, taky mě štve že všude pořád upřednostňujou das auto a na frantíky jen hážou špínu, taky se u toho vždycky vztekám:D Citovat
elton Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Původně zaslal: jjxing Kratší sedáky :D:D Holý nesmysl. Jak já si v tom autě se svými 198 cm lebedím. No úplní trotli. Nic nemohli najít, tak našli ....... No museli si přece vymyslet něco aby podpořily své chlebodárce, my víme kde je pravda:D Citovat
elton Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 JJxing, tak jak jezdíš, ty ledky už jsi zkusil? Citovat
nikol Odesláno 15. srpen 2010 Odesláno 15. srpen 2010 Zdarec,v sobotu 21.8.2010 o pul jedné si zapněte čt1. Bude tam auto moto revue a bude se testovat Peugeot 5008,jsem zvědavéj jak bude ohodnocenéj.Nějak nám to tu zamrzlo:mrk Citovat
jjxing Odesláno 15. srpen 2010 Odesláno 15. srpen 2010 Eltone: TY LEDky jsem tam ještě nezkoušel, protože v prodejně v Ostravě to nemají skladem. Musel bych si je objednat a pak vyzkoušet, což je samozřejmě nesmysl. Nicméně jízda čím dále tím lepší. Už mám najeto přes 3.000 km a nemůžu se nabažit. No prostě paráda. Citovat
MilhausF Odesláno 16. srpen 2010 Autor Odesláno 16. srpen 2010 Ahoj, viděl někdo ten test v AMR ? Jak auto hodnotili ? Citovat
elton Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 Ten test má být prý 21,8, A já jej neuvidím:fnuk Citovat
nikol Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 Tak se na ten test podiváš na netu,mají tam předešlé díly. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.