majty Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Ahoj mam 406 2.0i 16v 100kW a dost mi to zere olej s kterym je asi zpusobena dalsi pricina a to : pokud je motor studeny a nastartuju tak cca 2minuty po tom zacne mit motor nepravidelny chod a bezi na 3 mozna i na 2 valce pak to vybleje hlasku bud antipollution fault nebo catalyc converter fault. Bylo mi vysvetleno ze pokud je motor nezahraty tak diky tomu oleji hazi lambda sondy spatne udaje a proto ten nepravidelny chod. Moje otazka zni cim vsim muze byt takhle velka ztrata oleje ? Musim dolivat cca kazdych 14dni :/ voda se neztraci... pokud je motor zahraty tak je vse OK. Staci auto vypnout a zapnout a bezi tak jak ma na 4 valce. motor ma najeto cca 136 tis km VIN: VF38BRFNA81569802 Diky za vsechny rady. Citovat
BoneDaddy Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Kolik ujedeš za těch 14 dní a kolik doliješ a jakého oleje? Citovat
majty Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 esso ultron 5w-40 za tech 14 dni ujedu ja nevim kolem 500-800 km a dolejvam urcite vic jak 1 deci Citovat
Ferry Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 no kamos ma ten samej motor v C5, taky mu to zralo olej, daval taky 5W40, pri vymene jsem mu tam nalil 10W40 a od te doby se spotreba dost snizila. Problem s Antipollution a divnym chodem za studena mel taky, v pameti RJ byla chyba rozliseni prvniho valce, studenej motor se prevaloval kolem 650-700 otacek, obcas jakoby na 3 valce. Vymenil jsem mu cidlo vackoveho hridele a od te doby se to srovnalo a chyba uz se neobjevila, ted to drzi otacky vzorne na predepsanych 750 Citovat
majty Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Ferry: no otacky (podle otackomeru) mi to za studena drzi neco nad 1000. Nicmene motor se cely klepe... Cidlo polohy vackove hridele - rika se mu jinak cidlo otacek ? Protoze to sem daval uplne nove kdyz sem menil spojku. Na diag mi to psalo neco jako zavada na tretim valci. Zkousel sem jinou zapalovaci rampu,vstriky,teplotni cidlo, map senzor.. beze zmeny Citovat
Ferry Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 nene, cidlo otacek je neco jineho, to je na prevodovce, tohle cidlo je nahore na viku ventilu, hned vedle hadice odvzdusneni vika ventilu, kdyz sundas kryt zapalovaci rampy Citovat
majty Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Ferry: mohl bys mi prosim hodit obrazek ze serviceboxu ... ja sem na tohle tele a nemuzu to tam najit :-/ Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 snímač otáček najdeš pod termostatem kdysy mel problém OK406 s motorem..je na skříni převodovky Citovat
majty Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 snimac otacek vim kde je ale cidlo vackoveho hridele nevim kde je Citovat
Ferry Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 sundat ten plastovej kryt na motoru, pod kterym je zapalovaci rampa a v prave zadni casti hlavy motoru (resp. vika ventilu) je cidlo pod c.11 cidlo otacek, o kterem tu mluvite je pod c.6 nad setrvacnikem a je namontovane do prevodovky, ne do vika ventilu na hlave motoru Jo a taky mel problem s tesnenim vicka dolevani oleje, spatne tesnilo a zalily se mu svicky olejem, kdyz jsem sundal rampu, ty \"dudliky\" na ni byly cele od oleje a svicky byly potopene, to by taky mohlo delat bordel [upravil dne 11/5/10 Ferry] Citovat
Radek 306 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 teďka jsme měnili tenhle snímáč na jednom HDi, pak na 530D, že by začala snímačová sezóna Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.